مورچه

حضور تعداد زیادی مورچه ریز و درشت در منازل، به ویژه در آشپزخانه و مناطق غذاخوری ممکن است مشکلات زیادی ایجاد کند. این حشرات با جستجوی منابع غذایی به ویژه شیرینی ها و باقیمانده های غذا، به محیط جذب می شده و باعث آلودگی آنها می شوند، مورچه ها ممکن است خرابکاری های بزرگی نیز در اتاق شما انجام دهند. حضور آنها در محیط زندگی می تواند باعث چندش افراد دیگر نیز شود. با استفاده از سم های پیشنهادی که در زیر درج شده میتوانید کنترل کامل مورچه ها را در دست بگیرید و بصورت قطعی در طیف وسیعی آن ها را نابود کنید:

با استفاده از “Ant killer pro”، مشکلات ناشی از وجود مورچه ها را به سادگی حل کنید و به آرامش و آسایش در محیط زندگی خود دست یابید. بهترین راه برای حفظ سلامت و آرامش، انتخاب “Ant killer pro” است. به سلامتی و راحتی خود اهمیت دهید و این محصول را همین حالا تهیه کنید

دیگر حشراتی که با این سم کشته خواهند شد: سوسک ها (آلمانی و آمریکایی)، جیرجیرک، کک، هزارپا، کنه، حشرات سیلور فیش یا ماهی نقره ای و ساس ها هستند.

از این سم مورچه کش عالی میتوانید در رستوران ها و کافی شاپ ها، بازارها و فروشگاه ها، باغ ها و فضاهای سبز، کارگاه ها و محیط های تولید گوشت، آشپزخانه ها و رستوران های سرو غذای روباز و کبابی و محیط های بسته و غیره استفاده کنید

تکنولوژی چند سویه:

محلول مورچه کش Pest Purge از یک فرمولاسیون چند سویه در نابودی مورچه ها استفاده می کند. این به معنای این است که مورچه ها در هر مرحله از رشد، چه از طریق تماس مستقیم با سم و چه از راه تناول آن، تحت شعاع قرار می گیرند. این مکانیسم چند سویه باعث نابودی ابدی کلونی مورچه ها خواهد شد.

سم برای حشرات
سفارش سم از طریق:
تلگرام
واتساپ
تماس