ساس

حشره ساس تخت خوابی یک نوع حشره قهوه ای رنگ بیضی شکل خون خوار است که عمدتاً شب ها فعال هستند و از وقت خواب انسان ها استفاده کرده در اولین فرصت از خون قربانی تغذیه میکنند، آن ها به طور طبیعی در جاهایی مانند درز دوخت تخت خواب، صندلی ها و مبل ها پنهان می شوند. اندازه این حشره (بستگی به سن آفت) معمولاً بین پنج میلی متر تا 7 میلی متر می باشد، چنانچه محل زندگی شما آلوده به تخم ساس است، حتماً یکی از سم های درج شده در این فروشگاه را تهیه و استفاده کنید تا برای همیشه از دست آن ها راحت شوید:

“Bedbug Guard” – سم ریشه کنی ساس

سم ساس “Bedbug Guard” یک محصول تخصصی جهت از بین بردن حشره خون خوار تخت خواب است. شرکت سازنده این سم با بهره گیری از ترکیبات اثرگذار و استفاده از فناوری های نوین تضمین می دهد که محصول مورد نظر نه تنها حشره ساس بلکه حشرات متنوعی همانند مورچه ها و مگس ها را نیز به طور کامل مهار کند.

از محصول ساس کش در کجا ها میتوانیم استفاده کنیم؟

درزها و شکاف ها، داخل خود تخت خواب، پارچه ها و پوشش های تخت خواب، پشت نوارهای لبه تخت خواب، سطوح چوبی و مبلمان، پشت تصاویر و قاب ها، زیر تخت خواب، زیر و پشت مبلمان، نوارهای لبه های میز یا کمد، پشت دیوارها و نقاط مخفی در اتاق همانند پشت کاغذ دیواری ها و …

 اثرگذاری سریع:

از ویژگی های کلیدی و مهم سم SleepShield، اثرگذاری سریع آن می باشد که این موضوع در جلوگیری از بیشتر شدن تعداد ساس ها بسیار حیاتی است. ساس ها بدون اینکه متوجه شوند، ذرات ریزمولکولی و سمی این محصول را با پاهای خود به سمت لانه شان هدایت کرده و از این راه تخم های موجود در مخفیگاه هایشان نیز به کل نابود خواهد شد.

سم برای حشرات
سفارش سم از طریق:
تلگرام
واتساپ
تماس