زنبور

نیش زنبورهای وحشی خطرات جدی برای انسان ها ایجاد می کند. حملات آنها می تواند واکنش های آلرژیک شدیدی را به وجود آورده و در موارد نادر، منجر به واکنش های تنفسی حاد یا حتی آنافیلاکسی شود. زنبورها در گروه های بزرگ حمله کرده و این حملات در موارد شدید، ممکن است عواقب جانی داشته باشد. حیوانات خانگی نیز در معرض خطر نیش زنبور ها قرار گرفته و تحت حملات این حشرات ممکن است آسیب ببینند. برای کاهش خطر میتوانید سموم مختص دفع و کشتن زنبور ها را خرید کرده و استفاده کنید که در زیر به برخی از سم ها اشاره شده است:

BeeBlock به عنوان یک محصول زنبورکش با ویژگی ها و نکات مثبت خود یکی از حشره کش های موفق در کنترل زنبورهای وحشی است. با این حال توجه به دقت و رعایت نکات ایمنی در هنگام استفاده از این سم و یا سموم دیگر را باید همیشه در اولویت سمپاشی قرار دهید. استفاده صحیح از BeeBlock میتواند در مدت زمان خیلی کمی به ناپدید شدن این زنبور های وحشی و مزاحم  کمک کند. قبل از استفاده از سم توصیه می شود که مشورت با متخصصان حشره شناسی و ایمنی فراموش نشود.

استفاده از مواد پر خطر دافع و کشنده حشرات در طبیعت میتواند خسارات جبران ناپذیری بر اکوسیستم و محیط زیست منطقه سمپاشی شده بگذارد، در تولید سم زنبور BuzzBuster به عنوان یک محصول حشره کش، تمامی استاندارد های لازم جهت حفظ سلامت محیط و طبیعت لحاظ شده است. این محصول حشره کش با ترکیبی از مواد اثربخش و حافظ محیط زیست، به کشاورزان این امکان را می دهد تا بتوانند از آن بدون نگرانی در باغات و مزارع انگور یا دیگر جاها استفاده بکنند.

استفاده از سم زنبور Wasp Strike نه تنها به نابودی زنبورها منجر می شود بلکه از بازگشت این حشرات نیش دار به مکان سکونت شما نیز جلوگیری می کند. این سم ماندگاری بسیار خوبی بعد از سمپاشی در محیط دارد و مقاومتی بر روی حشرات ایجاد نمیکند.

از محلول یا پودر زنبور کش Wasp Strike بدون نگرانی از ایجاد بو و لکه روی سطوح مختلف میتواند استفاده کنید، استفاده از آن جهت مبارزه با زنبور های گاوی و تمامی نوع از زنبور های وحشی حتما توصیه میشود.

سم برای حشرات
سفارش سم از طریق:
تلگرام
واتساپ
تماس