هزارپا

در برخی موارد نیش هزارپا حاوی سم قوی و مخرب است. درصورت تماس با انسان، ممکن است ایجاد علائمی مانند درد، التهاب و حتی علائم سیستمیک نظیر تهوع یا حساسیت های شدیدی شود. مخصوصاً در افرادی که به نیش این حشره حساسیت نشان دهند، واکنش ‌های شدیدی ممکن است پدید آید. اثرات حمله و نیش هزارپا برای کودکان و افراد مخصوصاً مسن به مراتب خطرناک تر می باشد. برای پیشگیری از ایجاد این موارد، اطراف محیط زندگی باید همواره تمیز شده و در صورت مشاهده حضور هزارپا یا 100 پاها حتما از سم های زیر استفاده کنید تا بطور کامل این آفت را از بین ببرید:

مکانیسم چندجانبه اثر سم Anti insect چگونه است؟

این سم از طریق تماس و سیستم تنفسی حشرات عمل می کند و بعد از استفاده، تأثیر خود را فوراً میگذارد.

در عرض چند دقیقه پس از استفاده، هزارپا و یا صدپا ها هماهنگی حرکتی خود را از دست می دهند و دیگر قادر به حرکت نیستند و …

 

با استفاده از سم Insecta، به راحتی و بدون نگرانی می توانید از حضور مزاحم هزارپا و صدپا در محیط زندگی تان جلوگیری کنید. این سم حشره کش مؤثر و بی خطر، محافظت بینظیری را در برابر حشرات مضر فراهم می کند و از طریق تنها یک بار استفاده می توانید برای مدت طولانی از شر این حشرات خلاص شوید.

برای کشتن هزارپا و صدپا ها در دیوارها، حمام، دستشویی، زیرزمین، گاراژ و حتی روی خاک و گیاهان به صورت گسترده میتوانید از این سم بهره ببرید.

از دیگر امتیاز های این سم می توان به بدون بو بودن و بدون ایجاد لکه روی سطوحی که سمپاشی میشوند اشاره کرد. این سم تنها بر روی حشرات تأثیر می گذارد و روی سطوح، رنگ یا بوی خاصی از خود به جای نمی گذارد.

سم برای حشرات
سفارش سم از طریق:
تلگرام
واتساپ
تماس