سوسک

سوسک ها می توانند به داخل آب نفوذ کرده و با حمل میکروب ها، آب ها را نیز آلوده کنند. این موضوع می تواند باعث بروز بیماری هایی چون گواتر و هپاتیت در انسان ها شود. علاوه بر این، آلودگی هوا به دلیل دارا بودن ذرات گرد و غبار حاصل از فعالیت های سوسک ها نیز ممکن است به مشکلات تنفسی آدم ها منجر شود. بنابراین کنترل و پیشگیری از حضور سوسک ها ضروری است تا این خطرات به حداقل رسانده شوند. انواع گونه سوسک خانگی قادر است با حمل فاکتور اصلی بیماری ها نظیر باکتری ها و ویروس ها، بستر آلودگی در محیط نگهداری مواد غذایی را ایجاد کنند. در نتیجه بیماری های گوناگونی نظیر دیسانتری، سالمونلا و حتی اچ آی وی نیز میتواند از طریق این حشرات منتقل شوند، جهت جلوگیری از ورود سوسک ها به محیط میتوانید از سموم قوی زیر استفاده کنید:

سوسک کش Cockroach Clean محصولی با کارایی بالا است که تمام گونه های سوسک از جمله سوسک های آلمانی، آمریکایی، کابینتی، قهوه ای، زرد، ریز و درشت، فاضلابی و سوسک حمام را هدف قرار می دهد. این سم یک محرک با فرمون بسیار جذاب را با یک ماده کشنده قوی و غیر دافع ترکیب کرده است. در صورت استفاده از این سم سخت جان ترین سوسک ها هم نمی توانند در برابر ترکیب آن مقاومت کنند و جمعیت شان روز به روز کمتر خواهد شد.

ترکیبات موجود در فرمولاسیون Rapid، در عین کشنده بودن برای سوسک ها بر روی انسان ها کاملاً بی ضرر می باشد، این یعنی در صورت تردد حیوانات خانگی همانند سگ یا گربه و یا کودکان خردسال در محیط های سمپاشی شده، ضرری متوجه آن ها نخواهد شد، با این حال حتماً بایستی اقدامات ایمنی لازم در به کار گیری سموم را رعایت کنید و حد اقل 2 ساعت از محیطی که سمپاشی در آن انجام شده رفت و آمدی صورت نگیرد.

بینهایت کشنده برای سوسک ها:

برخی از سموم سوسک کش غیر استاندارد میتوانند مقاومت به حشره کش ها را در سوسک ها افزایش دهند، این سم با بهره گیری از تکنولوژی های نوین، مانع این مقاومت شده و هرگونه حشره ای که در مقابلش قرار بگیرد را به طور 100% تضمینی ریشه کن خواهد کرد

سم برای حشرات
سفارش سم از طریق:
تلگرام
واتساپ
تماس