کک

وجود کک ها در محیط های دامداری و حتی در خانه هایی با حیوانات خانگی ممکن است مشکلاتی ایجاد کند. در دامداری کک ها می توانند به دام ها آسیب برسانند و بیماری هایی را به آن ها منتقل کنند. همچنین در محیط داخلی زندگی شما با حیوانات خانگی، کک ها ممکن است به پوست حیوانات وارد شده و عفونت های پوستی ایجاد بکنند.
در مورد سگ و گربه، کک ها ممکن است باعث ایجاد حساسیت، اگزما و تشنج های عضلانی در این دسته از حیوانات شوند. برخی گونه ها می توانند بیماری های خاصی مانند بورلیا (بیماری لیشمانیوز) را به سگ ها منتقل کنند. برای جلوگیری و کنترل این مشکلات، بهداشت مناسب حیوانات و استفاده از سموم قوی کک کش که در زیر آورده شده پیشنهاد می شود:

سم ضد کک Defender فاقد بوی آزار دهنده است و بدون رنگ تولید شده که این موارد نگرانی های مرتبط با استفاده از سم ها را از بین می برد. فرمولاسیون خاص این سم، تضمین می کند که هیچ اثر یا رنگی در محل استفاده شده از آن باقی نمی گذارد.

استفاده از Defender بسیار مقرون به صرفه است. با خرید یک بطری از این سم، می توانید به راحتی محیطی به وسعت بیش از 200 متر مربع را سمپاشی نمایید. اگر نیاز به سمپاشی در محیط های وسیعی را دارید، با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا نسخه های دیگر از این محصول را برای شما پیشنهاد دهند

Free Flea به دلیل ایجاد مکانیسم مخرب خاص خود در چرخه تولید مثل کک ها، از هچ و بالغ شدن تخم های کک جلوگیری کرده و موجب ریشه کنی آن ها به صورت کامل و گروهی می شود. این سم به عنوان یک دافع قوی ضد کک نیز شناخته می شود و از شیوع مجدد کک ها کاملاً جلوگیری خواهد کرد.

بدون خطر برای محیط زیست و حیوانات خانگی: ترکیبات این سم از مواد 100% طبیعی و ارگانیک تشکیل شده است. مصرف آن برای محیط زیست و حیوانات خانگی مضر نیست، با این حال شما هیچ سمی را نباید بصورت مستقیم بر روی حیوانات و انسان ها استفاده کنید، جهت این کار میتوانید از محلول های خاص بهره ببرید، این سم صرفاً برای استفاده در محیط های آلوده به کک ها تولید شده است و نه بر روی حیوانات.

سم برای حشرات
سفارش سم از طریق:
تلگرام
واتساپ
تماس