مگس

حضور حشره مگس در منازل همیشه به عنوان یک مشکل بهداشتی تلقی می شود. این حشرات جستجوگر منابع غذایی هستند و به خصوص به شیرینی ‌ها، میوه‌ها و زباله ‌ها جلب می‌ شوند. آنها با نشانه ‌های شیمیایی و نور با یکدیگر ارتباط برقرار میکنند، حضور مگس ‌ها می ‌تواند باعث آلودگی غذاها شده و بیماری های متنوعی برای ساکنان خانه ایجاد کند. به علاوه این حشرات می‌ توانند وسایل پزشکی و داروها را نیز آلوده کنند. برای کنترل مگس به نحو کامل، میتوانید از سم های پیشنهادی که در زیر درج شده استفاده کنید، این سموم راه حل قطعی برای ریشه کنی ابدی مگس هاست:

امتیازات این سم مگس کش:

قدرت کشندگی بالا، اثربخشی سریع، استفاده آسان، ماندگاری طولانی، مقاومت به شرایط جوی، بدون بو و رنگ، ایمنی برای انسان ها و حیوانات خانگی، کاهش خطر انتقال بیماری ها، عدم ایجاد مقاومت در مگس ها، قابل استفاده در محیط های داخلی و خارجی منزل و …

با MaxForce، بصورت تضمینی اطمینان حاصل می کنید که تا ماه های متوالی هیچ گونه مزاحمتی از سمت مگس ها شما را تهدید نخواهد کرد. این سم بر روی انواع سوسک، مورچه، مالاریا، پشه و سنجاقک نیز موثر است.

برخی مواد تخصصی که در تولید این سم مگس استفاده شده عبارتند از:

دی متیل آت، پیپرونیل بوتوکسید، اسپینوزاد، ایمیداکلوپرید، اسیتامیپرید، تیامتوکسام، دینوتافوران و فیپرونیل

سم مگس چند کاره و مقرون به صرفه

از ویژگی های متمایز سم Pest pilot، استفاده از ترکیباتی چون Thiamethoxam ، Etofenprox ، و اتوفن است که به سرعت مگس ها را به سم جذب کرده و آن ها را ریشه کن میکند. این عملکرد چندگانه سم، مگس ها را از طریق تماس، خوردن و استنشاق به کام مرگ می کشاند که این ویژگی آن را به یکی از بهترین سم های مگس کش در جهان تبدیل کرده است.

سم برای حشرات
سفارش سم از طریق:
تلگرام
واتساپ
تماس