ملخ

حضور حشره ملخ در منازل می تواند به مشکلات جدی منجر شود. این حشرات به چوب و مواد سلولزی حمله کرده و ساختمان ها را تخریب می کنند. فعالیت آنها باعث ضعف ساختارهای چوبی می شود که ممکن است منجر به خرابی و خطرات دیگری شوند، از وجود حشره ملخ در مزارع می توان به عنوان آفت گیاهان نیز یاد کرد. این حشره به گیاهان زراعی مانند گندم، جو و کلزا حمله کرده و با خوردن کامل برگ ها به گیاهان آسیب می زنند. فعالیت ملخ باعث خسارت وسیع به محصولات می شود که ممکن است منجر به کاهش عملکرد و افت کیفیت محصولات نیز گردد. همچنین، حضور این حشره ممکن است نقش مهمی در انتقال بیماری های گیاهی ایفا کند. برای کنترل موفق ملخ در مزارع، همواره از روش هایی مانند استفاده از سموم حشره کش که در زیر درج شده بهره می برند:

ویژگی های برجسته GrassGuard:

اثرگذاری بر روی طیف وسیعی از ملخ ها:

GrassGuard به عنوان یک محصول ریشه کنی قوی و کامل برای تخم ملخ ها طراحی شده است. این سم تخم ملخ ها را از ریشه نابود کرده و جلوی فرآیند تکثیر آنها را گرفته و به مصرف کننده سم امکان می دهد تا به طور کامل از حضور ملخ ها در محیط خود جلوگیری کند.

استفاده در شرایط جوی مختلف آب و هوایی شمال و جنوب کشور: سم ملخ  Master leaf در شرایط مختلف آب و هوایی جغرافیایی ایران قابل استفاده است.

بسیار مقرون به صرفه: قیمت Master leaf نسبت به دیگر نمونه های مشابه سموم ملخ کش موجود در بازار بسیار مناسب و مقرون به صرفه برای مصرف کنندگان است.

این حشره کش دارای فرمول اثر گذاری سریع و وسیع بر آفاتی همانند ملخ می باشد، سم وردانت نقش حیاتی در حفاظت از محصولات شما مقابل آسیب های وارده از سوی این حشرات را دارد. ملخ ها آفاتی هستند که به صورت جمعیتی بزرگ زندگی میکنند و میتوانند فوراً به سمت محدوده مورد نظرشان حمله کرده و آسمان را با لکه های سیاه پر از ملخ ها پوشش دهند، این حشرات محصولات زراعی شما را تا جایی که میتوانند به مصرف می رسانند. بنابراین سرعت مقابله با این آفات گرسنه و اشتها ناپذیر بسیار حائز اهمیت است.

سم برای حشرات
سفارش سم از طریق:
تلگرام
واتساپ
تماس