مارمولک

مارمولکهای خانگی گروهی از حشرات زیرزمینی از تیره ی مارمولکیان (Talpidae) هستند. این خزندگان جثه ی کوچک و بدنی گرد دارند، با دست و پاهای قوی برای حفر تونلهای زیرزمینی. دارای بینی حساس و دید ضعیفی هستند و از احساس بو و لمس برای جستجوی غذا و شناخت محیط استفاده میکنند.
مارمولک ها اکثراً شبانه فعالند و از حشرات، کرم ها، و گیاهان به عنوان غذا تغذیه میکنند. بسیاری از گونه های مارمولک به عنوان خزندگان خرابکار شناخته شده اند، اما در برخی مناطق به دلیل آسیبرسانی به مزارع و باغات، به عنوان آفات در نظر گرفته میشوند. با خرید و استفاده به موقع از سم های پیشنهادی که در پایین درج شده، میتوانید این نوه از آفت ها را برای همیشه ریشه کن کنید:

Crawl Clear  یک حشره کش بسیار وسیع الطیف است که برای نابودی بیش از 40 گونه حشره مختلف طراحی شده است و دارای خواص دفع کننده انواع مارمولک نیز می باشد. اثرات کشندگی این سم می تواند به مدت بیش از چندین ماه موثر باقی بماند و نیازی نیست به دفعات زیاد سمپاشی کنید، منبعد هر دفعه که جای سمپاشی شده را خیس و مرطوب کنید، انگار مجدد عمل سمپاشی را انجام داده اید

کشنده برای مارمولک، ملایم برای محیط زیست:

سم ضد مارمولک Lizardo برای کمک به حفظ خانه شما از شر مارمولک ها تولید شده است، این سم با استفاده از روغن های طبیعی ساخته شده تا مارمولک هایی را که با ظاهر وحشتناک خود شما را می ترسانند را دفع کند، برای بچه ها و حیوانات خانگی کاملا بی خطر است و می توان از آن حتی در بیمارستان ها و اتاق های هتل نیز استفاده کرد.

عملکرد فوق العاده: فرمولاسیون منحصر به فرد Slink Stop با داشتن کارآیی در کنترل حشراتی نظیر مارمولک ها نقش بسیار خوبی ایفا میکند.

بی خطر برای انسان و حیوانات: Slink Stop با استفاده از ترکیبات ایمن و مواد غیرسمی تولید شده است تا هیچ آسیبی به انسان ها و حیوانات خانگی مانند سگ ها و گربه ها نرساند.

سم برای حشرات
سفارش سم از طریق:
تلگرام
واتساپ
تماس