کنه

بهتر است بدانید که نیش کنه ها حاوی مواد شیمیایی می باشد و ممکن است عوارض جدی برای سلامتی قربانی ایجاد کند. نیش این حشرات می تواند باعث حساسیت، التهاب و در موارد شدید باعث تب و افت فشار خون شود. برخی از گونه ها، مانند کنه پاستورلا که با حیوانات خانگی در ارتباط است، بیماری هایی نظیر تاولیسما را منتقل میکند و به سلامتی انسان نیز آسیب می رساند. افراد حساس به نیش کنه ها ممکن است به واکنش های حادی نیز دچار شوند. از جمله تدابیر پیشگیری، استفاده از سم های بینهایت قوی جهت ریشه کنی کنه هاست که در پایین درج شده اند:

عدم ایجاد مقاومت:

Kill mites با استفاده از تکنولوژی پیشرفته حتی کنه هایی که به دیگر سم ها مقاوم شده اند را کاملاً خشک و نابود خواهد کرد. در حالی که چنانچه از سم های بی کیفیت بازاری استفاده کنید، کنه ها به آنها مقاوم میشوند و بعد از مدتی محصول حشره کش کارایی خود را به طور کامل از دست خواهد داد.

این سم هم به صورت مایع و هم پودری ساخته شده و قبل از سمپاشی باید در آب به نسبت خاصی حل شود. عمده اثرگذاری و مهمترین ویژگی سم مایت فریز به دلیل ترکیبات منحصر به فرد و قوی در نفوذ به کوچکترین منافذ موجود در ساختار بدن کنه ها است. با استفاده از این محصول کنه کش به صورت اسپری، مجال رسیدن به تمام مراحل زندگی را از این حشرات مزاحم خواهید گرفت، حتی قادر خواهید بود تخم های پوچ شده و پوسیده کنه را بعد از چند روز سمپاشی در محیط مشاهده کنید.

این سم بر روی گونه های مختلف کنه اثرگذار است، از جمله:

کنه های Prostigmatid: شامل انواع مختلفی هستند که بر روی حشرات، پرندگان و پستانداران می باشند.

کنه های Mesostigmatid: بسیاری از آن ها شکارچی هستند و اغلب در خاک یافت می شوند یا با حشرات ارتباط دارند.

کنه های Sarcoptiform: شامل کنه های مرتبط با حیوانات مانند کنه خاکستری و غیره هستند.

سم برای حشرات
سفارش سم از طریق:
تلگرام
واتساپ
تماس