پشه

پشه های فاضلاب به عنوان عامل اصلی حاملان بیماری ها شناخته می شوند. در حالت کلی پشه ها از محیط های آلوده به فاضلاب تغذیه می کنند و ممکن است باعث انتقال بیماری هایی مانند تیفوئید، دیسنتری و ویروس های آبزیان به انسان ها شوند، اغلب نیش پشه ها دارای انزیم ها و آنتی کلتین هاست که ممکن است باعث واکنش های التهابی و آلرژیک در افراد حساس شود. بیماری هایی که از طریق نیش پشه منتقل می شوند، شامل مالاریا، چیکونگونیا، تب دنگی و ویروس زیکا است که در برخی مناطق جهان، به خصوص در مناطق گرمسیری، خطرناک هستند. جهت نابودی تضمینی تخم و خود حشره بالغ میتوانید از سم های مختص پشه که در زیر درج شده است استفاده کنید:

با استفاده از Bite Banisher می توان به کاهش چشمگیر جمعیت پشه ها و بهبود بهداشت عمومی کمک نمود و در عین حال برای حفظ تعادل طبیعی در محیط زیست هم اقدام کرد.

استفاده از سم Bite Banisher به عنوان یک راه حل موثر در کنترل جمعیت پشه ها، به بهبود شرایط بهداشتی و پیشگیری از انتقال بیماری ها کمک فراوانی میکند. نتیجه استفاده از این محصول تاثیر چشمگیری در بهبود کیفیت زندگی انسان ها و دام ها خواهد داشت.

مکان های مورد استفاده از حشره کش Buzz Off Pro

با استفاده از این سم در میان بوته و علفهای اطراف خانه، مخفیگاه ها و مکان های استراحت پشه ها را مورد هدف قرار خواهید داد. این محصول در مکان های مستعد به تجمع پشه، از تخم گذاری آن ها به نحو خیلی عالی جلوگیری می کند. آثار تخریب و انهدام سم پشه کش را در کمتر از 1 ساعت بعد از اولین مرحله سمپاشی میتوانید ببینید.

این محصول یک پشه کش فوق العاده، با تمرکز بالا بر استفاده از ترکیبات گیاهی و شیمیایی کم خطر تولید شده است که با بهره گیری از مواد گیاهی خاصی نظیر اسانس نعناع بریتانیایی، لیموترش، گلابی و دیگر گیاهان به شما کمک می کند پشه ها را با نتیجه 100% تضمینی دفع کنید.

ترکیبات سم ضد پشه Galaxy Mosquito Killer

دیت (N,N-Diethyl-meta-toluamide):

دیت به عنوان یکی از اجزاء اصلی Galaxy Mosquito Killer به کار گرفته شده است. این ماده شیمیایی بی نظیر تنها برای دفع پشه ها و دیگر حشرات بالدار طراحی شده و هیچ اثر منفی بر روی انسان ها نمیگذارد.

سم برای حشرات
سفارش سم از طریق:
تلگرام
واتساپ
تماس