عقرب

وجود عقرب ‌ها در محیط زندگی انسان ‌ها خطراتی را ایجاد می ‌کند. عقرب ‌های سمی مانند عقرب‌ گادیم می ‌توانند با نیش خود علائم بسیار شدیدی بر جای بگذارند و احتمالاً باعث ایجاد عوارض جدی و حتی مرگ افراد شوند. علائم در فرد قربانی از درد و التهاب محل گزش گرفته تا حالت ‌های خطرناک مانند فشار خون پایین و تشنج ‌های عضلانی ممکن است ظاهر شود. در مناطق گرم و خشک، افزایش احتمال گزش توسط عقرب‌ها وجود دارد. برای پیشگیری از این اتفاق، نظافت محیط و استفاده از سم های مختص از بین بردن عقرب ها در زیر توصیه شده است:

سم Scorp Shield دارای خاصیت دافعی نیز است که تمامی نژاد های عقرب ها را از محیط زندگی شما به طور کامل دور خواهد کرد. با ریختن سم در اطراف خانه یا در محل عمده وجود عقرب ها، برای مثال در هنگام کویر نوردی، احتمال مواجهه با عقرب تا حد زیادی کاهش می یابد و حتی برای کسانی که علاقه ای خاصی به کوهپیمایی دارند نیز شدیداً توصیه میشود.

 

استفاده از سم Sting Guard در اطراف خانه و محل شب مانی ها در کویرنوردی و کوهنوردی ها بسیار کاربردی است، اما باید با دقت و رعایت اصول ایمنی انجام شود. از سم های مناسب و ایمن برای کنترل عقرب استفاده کنید و مواردی مانند محل استفاده، روش استفاده رعایت ایمنی، محدودیت ها و راهنمایی های تولیدکننده را رعایت کنید

Veetox یک سم مایع یا پودری بسیار قوی با بوی ناچیز و رنگ سفید (بی رنگ) است، که طراحی و تولید شده تا عقرب ها را از بین ببرد و از تولید مثل و افزایش جمعیت آنها بصورت کاملا فیزیکی و عملی جلوگیری کند.

این سم، که با آب ترکیب شده و به صورت اسپری استفاده می شود، به عنوان یک ترکیب میکروکپسولی نسبت به ترکیب های امولسیون بر روی سطوح به صورت خیلی بهتر پخش و جذب می شود. قویترین سم عقرب کش جهان با نام تجاری Veetox به دلیل ویژگی های ترکیبی خاص خود، ماندگاری بیشتری در محیطی که سمپاشی شده را دارد.

سم برای حشرات
سفارش سم از طریق:
تلگرام
واتساپ
تماس