عنکبوت

عنکبوت ها اغلب حشرات بی خطر بوده و در حفظ تعادل اکوسیستم نقش مهمی دارند، اما برخی گونه ها می توانند برای انسان ها خطراتی ایجاد کنند. عنکبوت های سمی مانند عنکبوت سیاه و عنکبوت برزیلی می توانند با نیش خود علائم جدی ایجاد کرده و به عنوان تهدید برای سلامت بشر محسوب شوند. همچنین عفونت های پوستی نیز ممکن است از نتیجه تماس با برخی عنکبوت ها به وجود آید. برای پیشگیری از بروز خطرات جدی توسط عنکبوت ها، حفظ نظافت محیط زندگی، استفاده از مواد دافع و در صورت نیاز استفاده از سم های مخصوص ریشه کنی عنکبوت ها توصیه میشود که در زیر به چند نوع از این محصولات اشاره شده است:

در ایران انواع مختلفی از عنکبوت وجود دارند که ممکن است با آن ها روبرو شوید. بنابراین برای مقابله با عنکبوت ها آمادگی لازم را باید داشته باشید.

برای کنترل عنکبوت و جلوگیری از ورود آنها به فضاهای مختلف، سم Pest Pulse یک گزینه مناسب است. این سم یک  عنکبوت کش موثر و قدرتمندی است که می توانید در خانه، فضاهای اتاق ها، و حتی در فضای باز مانند باغ ویلا ها از آن استفاده کنید.

این سم چقدر اثر دارد؟

یکی از ویژگی های برجسته Spider gone، ماندگاری طولانی مدت آن در محیط، بعد از سمپاشی است

این محصول قادر است حتی پس از سپری شدن 18 ماه از اعمال سم،از ترکیبات فعال خود در محیط استفاده کرده و تا مدت زمان بالا، قدرت کشندگی محصول را حفظ کند. این خاصیت اهمیت زیادی در مبارزه با عنکبوت ها و نگهداری محیط زندگی عاری از عنکبوت ها و رتیل ها دارد.

حاوی ایمیداکلوپرید:

این ماده یک نوع نئونیکوتینوئید است که به طور انتخابی بر روی سیستم عصبی حشرات اثر می گذارد. ایمیداکلوپرید به عنوان یک ماده دیگر در ترکیب سم عنکبوت کش وایپ اوت حضور دارد و با تأثیر مؤثر بر روی عنکبوت ها، ایمنی و اثربخشی محصول را هم تضمین می کند.

سم برای حشرات
سفارش سم از طریق:
تلگرام
واتساپ
تماس