رتیل

رتیل ها، حشره ای از رده ی عنکبوت ها هستند که دارای بدنی بزرگتر از عنکبوت ها می باشند، این حشرات پرمو توسط پاهایی پوشیده از پرز به سادگی قابل تشخیص هستند. رتیل ها معمولاً برای شکار و دفاع از خود، از نیش استفاده می کنند. آن ها در محیط های اغلب خشک یافت می شوند، رتیل ها عمدتاً از شهرت سمی بودن نیش های خود برخوردارند. تماس با نیش رتیل می تواند واکنش های آلرژیک، سمی و حتی منجر به مرگ داشته باشد، این عنکبوت های درشت و بزرگ و ترسناک در زنجیره غذایی اکوسیستم حشرات به عنوان شکارچیان کوچک نقش دارند و از لحاظ بیولوژیکی نیز حائزاهمیت هستند. زهر برخی از گونه های رتیل در تحقیقات پزشکی به عنوان مواد مؤثره برای ساخت داروها به کار می رود، جهت دفع و نابودی این حشره ها میتوانید از سم های مخصوص رتیل کش بهره بگیرید:

سم ضد رتیل “کنتیتکس” از مکانیسم های مختلفی برای اثرگذاری روی حشرات بهره می برد. این مواد اغلب به عنوان نوروتوکسین (neurotoxins) شناخته می شوند که سلول های عصبی رتیل ها را هدف قرار میدهد و منجر به مرگ آنها می شوند.

این مکانیسم سیستمیک بوده و بر اساس تفاوت های بین ساختارهای عصبی حشرات و سایر موجودات ، ایمنی بیولوژیکی را تضمین می کنند. منظور از سیستمیک این است که ترکیبات خاص این محصول تنها و هدفمند برای نابود کردن رتیل ها طراحی شده است.

این سم را در کجا ها میتوان استفاده کرد؟

شکاف ها و حفره ها:

رتیل ها به طور معمول در شکاف ها یا زیر سنگ ها پنهان می شوند. آن ها ممکن است در این محیط ها حفره ای را بسازند یا از سوراخ های موجود در محیط به عنوان مکانی جهت قایم شدن استفاده کنند، در نتیجه اسپری کردن این سم در این نوع مکان ها میتواند تاثیر خیلی بالایی در ایجاد تلفات بر روی رتیل ها داشته باشد.

این محصول علاوه بر رتیل ها، عنکبوت ها، سوسک ها و حشرات موذی دیگری را هم زمین گیر خواهد کرد، اثرات مرگبار این سم را بعد از گذشت 1 روز از سمپاشی به وضوح مشاهده میکنید.

 

حفاظت از محیط زیست:

ترکیبات طبیعی و ارگانیک موجود در Tarantula Terminator آن را به یک محصول ایمن و دوستدار محیط زیست تبدیل کرده است. استفاده از مواد کاملاً طبیعی باعث شده این سم فاقد بو و رنگ باشد و هیچ اثر و لکه ای از خود بر جای نگذارد.

سم برای حشرات
سفارش سم از طریق:
تلگرام
واتساپ
تماس