“Bedbug Guard” – سم ریشه کنی ساس

سم ساس “Bedbug Guard” یک محصول تخصصی جهت از بین بردن حشره خون خوار تخت خواب است. شرکت سازنده این سم با بهره گیری از ترکیبات اثرگذار و استفاده از فناوری های نوین تضمین می دهد که محصول مورد نظر نه تنها حشره ساس بلکه حشرات متنوعی همانند مورچه ها و مگس ها را نیز به طور کامل مهار کند.

قیمت بطری 1 لیتری: 650/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

ویژگی های برجسته “Bedbug Guard”:

1. ایمن – بدون اثرات جانبی:
محصول سم ساس “Bedbug Guard” به عنوان یک راه حل بسیار کم خطر برای از بین بردن ساس ها طراحی شده است. فرمولاسیون این محلول از مواد گیاهی و شیمیایی بی ضرر برای انسان ها تشکیل شده است که ایمنی شما و محیط زندگی را کاملاً حفظ می کند. این محصول اثرات جانبی منفی بر روی انسان و حیوانات نمیگذارد با این حال نباید بر روی هیج جانداری بصورت مستقیم اسپری شود.

2. اثربخشی بالا:
“Bedbug Guard” با ترکیبات خاص خود اثربخشی بالایی در کنترل و از بین بردن حشرات مزاحم دارد. فرمولاسیون منحصر به فرد این سم به سرعت ساس ها را ریشه کن می کند و با تداوم استفاده، جلوی افزایش تعداد آنها را می گیرد.

3. کاربری آسان:
استفاده از “Bedbug Guard” بسیار آسان است و برای به کارگیری آن نیاز به مهارت خاصی ندارید. شما می توانید این سم ساس را به راحتی در لای دوخت پرده ها، تخت خواب، مبل، فرش، کنار پنجره ها و سایر نقاط مستعد حضور ساس ها اسپری کنید. فرآیند ریشه کنی حشره خیلی آسان و بدون نیاز به تخصص خاصی بعد از سمپاشی آغاز می شود.

قیمت بطری 2 لیتری: 1/150/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

4. حفظ محیط زیست:
“Bedbug Guard” به عنوان یک سم بسیار ایمن، به حفظ تعادل بیولوژیک و محیط زیست شما کمک می کند. با بهره گیری از ترکیبات ضد ساس طبیعی در تولید این محصول، اثرات مخرب حشره کش بر روی محیط زیست به حداقل رسیده است.

5. مقرون به صرفه:
با توجه به قیمت های نجومی سموم بی کیفیت موجود در ایران، “Bedbug Guard” یک راهکار مقرون به صرفه برای کنترل این دست از حشرات است. ماندگاری چندین ماهه این سم در محیط موجب کاهش نیاز به مصرف مکرر آن و یا استفاده از اکیپ های سمپاشی می شود.

نحوه استفاده:
برای کسب بهترین نتایج، “Bedbug Guard” را به صورت مرتب بر روی نقاط مختلف محیط زندگی اسپری کنید. از استفاده مداوم این محصول برای جلوگیری از بازگشت حشرات به منزل غافل نشوید. جهت اطلاع از نحوه اعمال صحیح سم با شماره های درج شده در سایت میتوانید تماس بگیرید. به یاد داشته باشید که همواره توصیه می شود قبل از استفاده از مواد سمی دستورالعمل های محصول را به دقت مطالعه کرده و از مقدار مناسب آن استفاده نمایید.

قیمت بطری 4 لیتری: 1/750/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

برخی از مواد شیمیایی کم خطری که در تولید این سم ساس کش استفاده شده عبارتند از:
پیرتروئیدها:

پیرترین: این یک کلاس از مواد شیمیایی است که برای کنترل ساس ها استفاده می شود. موثر برای کشتن و پیشگیری از رشد حشرات مختلف مانند کنه، گال، کک و سوسک ها نیز می باشد

پایرتروئیدها:
پایرترین: این یک ماده شیمیایی از خانواده پایرتروئیدها است که به عنوان سم ساس و مهارکننده رشد نوزاد این حشرات مورد استفاده قرار می گیرد.

نئونیکوتینوئیدها:
ایمیداکلوپرید (Imidacloprid): این یک ماده نئونیکوتینوئید است که به عنوان یک حشره کش ساس کامل عمل می کند و بر روی سیستم عصبی بدباگ ها تأثیر مخربی می گذارد.

پیرتروئیدها طبیعی:
پایرترین های طبیعی مانند پایرترین پایزآن (Pyrethrins, Pyrethrin-Piperonyl Butoxide): این ترکیبات از گیاهانی مانند گل پایزان استخراج شده و در قالب یک محصول ساس کش طبیعی بسیار مؤثر هستند.
دیازینون و …

توجه داشته باشید که استفاده از محصولات ضد ساس باید با دقت انجام شود و دستورالعمل های تولیدکننده را رعایت کنید. همچنین، هنگام استفاده از این سم، ایمنی شخصی خود و اطرافیان را در نظر بگیرید و از تماس مستقیم آن با پوست و چشمانتان جلوگیری کنید، در ادامه با حشره ساس تخت خوابی بیشتر آشنا شوید:

ساس چیست؟
ساس تختخوابی یا بدباگ یک نوع حشره کوچک است که به خون انسان یا حیوانات خون گرم نیاز دارد تا از آن تغذیه کند و زنده بماند. این حشرات معمولاً در جاهایی که افراد بیشتر وقت خود را در آن میگذرانند مانند مبل ها، تخت خواب ها و کاناپه ها پیدا میشوند.

خطرات وجود حشره ساس تختخوابی عبارتند از:

نیش و گزش پوست: حشره ساس تختخوابی با نیش خود پوست قربانی را گزیده و خون آن را جذب می کند. این نیش ها ممکن است باعث ایجاد آلرژی، خارش، قرمزی و حتی عفونت های شدید شوند.

ایجاد اختلال در خواب: وجود حشره ساس تختخوابی می تواند باعث ایجاد مشکلات در روتین خواب شما شود. ممکن است به دلیل تردد حشره بر روی بدنتان و یا ترس از حمله آنها، به صورت ناخواسته از خواب بیدار شوید.

ایجاد آلودگی در محیط: حضور حشره ساس تختخوابی می تواند تنهایی به آلودگی شدید کل محیط زندگی منجر شود. آنها در جاهای تاریک و دور از چشم همه پنهان می شوند و در صورت عدم نابودی این حشرات، تعدادشان بصورت تصاعدی افزایش یافته و به سایر قسمت های خانه نیز سرایت پیدا میکنند.

قیمت سم پودری هر قوطی:

نیم کیلویی: 850/000 تومان

1 کیلویی: 1/550/000 تومان

2 کیلویی: 2/850/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

آلودگی های عفونی و مسری: اگر حشره ساس تختخوابی پوست شخص آلوده به عفونتی را گزیده باشد، میتواند این عفونت را به اشخاص دیگری نیز انتقال دهد. برای پیشگیری از ورود حشره ساس تختخوابی به منزلتان، بهتر است از تمیز نگه داشتن محیط زندگی، انجام شستشوی مرتب، استفاده از پوشش های مخصوص جلوگیری از نفوذ حشرات و در صورت لزوم، از سم شیمیایی که در این صفحه معرفی کرده ایم میتوانید استفاده کنید.

پیشنهاد سم های دیگر

سم ساس تختخوابی Bedbug Killer pro

ثبت سفارش فقط از طریق زیر
تماس با ما
09354406776 - 09145562020
سم برای حشرات
photo-Ant
عکس مورچه قهوه ای رنگ
photo-Bedbug
عکس حشره ساس تخت خواب
photo-Centipede
عکس هزار پا روی سنگ
photo-Cockroach
سوسک کابینتی، شایعترین است
photo-Flea
همه کک ها خونخوار هستند
photo-Fly
تصویر مگس روی انگشت انسان
photo-Gecko
عکسی از مارمولک قهوه ای
photo-Grassshopper
تصویری از ملخ سبز مزرعه
photo-Lice
عکس شپش در ساقه مو
photo-Mite
عکس کنه - مایت - کنه قرمز
photo-Mosquito
عکس نیش پشه
photo-Mouse
موش ها - ناقلان بیماری هستند
photo-Scorpion
عقرب زرد - سمی ترین عقرب
photo-Snake
مار جعفری - خطرناکترین مار ایران
photo-Spider
عنکبوت بیوه - سمی مهلک دارد
photo-Tarantula
تصویر رتیل قهوه ای خطرناک
photo-Termite
عکس حشره موریانه چوبخوار
photo-Wasp
عکس زنبور زرد وحشی
پخش ویدیو
زنبور های سمی را بشناسید - زنبور گاوی خطرناک
پخش ویدیو
راه های پیشگیری از ورود موریانه های خانه خراب کن
پخش ویدیو
یک رتیل بزرگ، موش را شکار میکند و میخورد
پخش ویدیو
فیلم جالب از عنکبوت های جهنده و پرش کننده
پخش ویدیو
لخته شدن خون انسان توسط زهر سمی مار
پخش ویدیو
ویدیو لحظه نیش زدن سمی ترین عقرب جهان
پخش ویدیو
در تله موش کش چه طعمه هایی قرار دهیم؟
پخش ویدیو
نابودی پشه های خون خوار با چند روش ساده
پخش ویدیو
آیا حشره کنه خطرناک است؟ راه از بین بردن کنه
پخش ویدیو
آیا مارمولک ها تخم میگذارند؟ ویدیو کامل را ببینید
پخش ویدیو
بهترین روش از بین بردن شپش سر و محیط
پخش ویدیو
با ملخ های خطرناک ایران آشنا شوید
پخش ویدیو
چگونه مگس ها باعث انتقال آلودگی میشوند؟
پخش ویدیو
چگونه با روش های خانگی کک را از بین ببریم؟
پخش ویدیو
سوسک ها چگونه به وجود می آیند؟
پخش ویدیو
حشره هزار پا را بشناسید - تفاوت آن با صد پا چیست؟
پخش ویدیو
آموزش درمان جای نیش ساس تخت خوابی
پخش ویدیو
ارزانترین راه برای مقابله با مورچه ها در خانه
سفارش سم از طریق:
تلگرام
واتساپ
تماس