موش

وجود موش در منازل ممکن است به طیف گسترده ای از مریضی ها منجر شود. این حیوانات آلودگی را در محیط و غذا ایجاد می کنند و بیماری های خطرناکی چون لپتوسپی و هپاتیت را انتقال میدهند. آسیب به ساختمان و ملزومات خانگی نیز از دیگر مشکلات وجود موش ها می باشد. موش ها ممکن است سیستم برق خانه را تهدید کنند و از طریق جویدن سیم های برق باعث ایجاد حریق در آن محیط شوند. همچنین حضور موش ها می تواند به افراد استرس و ترس را تحمیل کند. به منظور پیشگیری از ورود موش، رعایت بهداشت محیط و کنترل موثر بر روی موش ها میتوانید یکی از سم های ویژه موش کش را که در زیر درج شده تهیه و استفاده نمایید:

سم موش کش همه کاره اینفستکس: با قابلیت استفاده در محیط های مختلف از جمله خانه ها، فضاهای باز و زمین های کشاورزی، این سم قادر است موش های فاضلاب در اندازه های خیلی بزرگتر را هم به هلاکت برساند، گاهاً در سطح شهر تهران موش هایی هم اندازه گربه ها دیده شده است!

ترکیبات سم موش کش Mouse Mortal

وارفارین (Warfarin): یک ماده ضد انعقاد خون که برای کنترل موش ها به کار می رود. از این ماده در تولید این محصول به مقدار کافی بهره گرفته شده است

برودیفاکوم (Brodifacoum): یک آنتی کوآگولانت (ضد انعقاد) قوی که تاثیرات مخربی بر روی موش ها دارد، وجود برودیفاکوم در سم موش ماوس مورتال سبب شده تا در کمتر از 3 روز باعث ایجاد تلفات وسیع در جمعیت موش ها شود

RatReckoner با ترکیبات تخصصی و کارآمد خود، به عنوان یک سم موش کش پیشرفته و هوشمند، در کنترل موش ها و جلوگیری از آسیب های آنها در محیط های مختلف به عنوان یک راهکار حیاتی و اثربخش معرفی شده است. این محصول با استفاده از فرمولاسیون ویژه توانسته است نیازهای امروزه جامعه را در زمینه کنترل موش ها به صورت 100% قطعی و تضمینی برطرف کند.

سم برای حشرات
سفارش سم از طریق:
تلگرام
واتساپ
تماس