موریانه

موریانه چوب خوار گونه ای از حشرات است که به چوب و مواد سلولزی حمله کرده و آنها را تخریب می کند. حضور آنها در ساختمان ها یا لوازم خانه همانند مبلمان می تواند مشکلات جدی ایجاد کند. این حشرات می توانند سبب ضعف ساختارهای چوبی، خرابی مبلمان و افت کیفیت یک ساختمان شوند. علاوه بر این حمله موریانه (ریشمیز یا سوسک چوب خوار) ممکن است به تخریب آثار تاریخی و هنری چوبی ساز نیز بیانجامد. برای پیشگیری از این مشکلات، حفاظت مداوم و استفاده از سموم و مواد حفاظتی چوب همانند نمونه سم های ضد موریانه که در زیر درج شده ضروری است:

ویژگی های برجسته این سم:

اثربخشی بالا: ترکیبات شیمیایی موجود در سم موریانه Prime termite kill به شما کمک می کند تا موریانه ها را با اثربخشی بسیار بالا کنترل کرده و از تخریب چوب و ساختمان ها جلوگیری کنید.

این حشره کش چند کاربره هرگونه آفات خزنده، جونده و خاکی را به همراه انواع نژاد موریانه ها به راحتی کنترل می کند. وجود این ماده در سم های مخصوص موریانه کش و به عنوان ماده اصلی کشنده موریانه ها شدیداً توصیه می شود. در ساخت و تولید سم WoodDefender Plus از مقدار مشخصی کلرپیرفوس استفاده شده است.

مواد طبیعی و غیرسمی:

WoodWarden از مواد طبیعی و غیرسمی تشکیل شده است که برای انسان و حیوانات اهلی بی خطر می باشند، این سم تنها موریانه ها را مورد هدف قرار میدهد و حتی بر روی حشرات مفیدی مانند زنبور های عسل نیز اثر منفی ندارد. این ویژگی به افرادی که از این سم در اطراف کندو ها استفاده می کنند، امکان ویژه ای در مقابله با موریانه ها را می دهد.

سم برای حشرات
سفارش سم از طریق:
تلگرام
واتساپ
تماس