شپش

شپش ها همواره یک مشکل پزشکی و بهداشتی برای انسان ها و حیوانات بوده اند. این حشرات خون خوار کوچک می توانند باعث ایجاد آلرژی ها و خارش های پوستی شوند. انتقال بیماری ها نیز از جمله خطرات آنان محسوب می شود. برخی از شپش ها می توانند باعث انتقال بیماری های خطرناک نظیر تیفوئید، تیفوس و حتی ویروس هایی مانند ویروس زیکا شوند. مبارزه مؤثر با شپش ها شامل استفاده از مواد ضد حشره، تمیزی محیط، و مراقبت از حیوانات خانگی است، برای از بین بردن حشره شپش در محیط، چند نوع سم قوی و مختلف را در زیر به شما معرفی میکنیم:

سمی قوی برای حذف حشرات دیگر:

علاوه بر آفت شپش، Die Lice به عنوان یک سم گسترده در انهدام سایر حشرات موذی نیز کاربرد دارد، حشرات دیگری نظیر ساس، کک، کنه و گال را نیز میتوان با این سم به طرز شگفت انگیزی نابود کرد

سم شپش کش Die Lice با تمام این ویژگی ها و مزایا، یک راه درمان عالی و ایمن برای خلاص شدن از دست شپش ها در محیط های آلوده به آن ها است.

 قدرت اثربخشی بالا:

سم Lice killer به عنوان یک شپش کش حرفه ای، دارای قدرت اثربخشی بسیار بالاست. این محصول باعث از بین رفتن شپش ها و تخم آن ها در کمترین زمان ممکن می شود و به دلیل استفاده از ترکیبات کارآمد در ساخت آن، شپش ها را به طور کامل از محیط شما دفع و پاکسازی میکند.

عدم ایجاد لکه و بوی نامطبوع: سم No Lice بعد از خشک شدن بر روی سطوح، لکه ای ایجاد نمی کند و رایحه نامطبوعی را به جا نمی گذارد.

ماندگاری بالا: این سم تا مدت بیش از چندین سال از آلودگی و تهاجم مجدد شپش ها جلوگیری می کند.

استفاده آسان: سم نولایس به راحتی با آب قابل ترکیب است و با استفاده از اسپری دستی روی سطوح اسپری می شود.

سم برای حشرات
سفارش سم از طریق:
تلگرام
واتساپ
تماس