مقابله با پشه خانگی و همچنین پشه دامی خونخوار به دلیل قابلیت پرواز آن ها میتواند کاری پر چالش باشد. بزرگترین انگیزه برای مبارزه با پشه ها، وجود بیماری های خطرناکی است که این حشرات از دام ها به انسان منتقل می کنند.

قیمت بطری 1 لیتری: 650/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

پشه ها سالانه با انتقال بیماری ها، مسئول مرگ انسان های بیشماری در سطح جهان هستند. این بیماری ها از طریق خون آلوده توسط پشه ها جابجا شده و به افراد سالم دیگر انتقال داده میشود. علاوه بر این، تخم گذاری این حشرات ریز و درشت در مجاور آب های آلوده، به عنوان یک گزینه دیگر از انتقال عوامل بیماری زا شناخته می شود.

سم پشه کش Buzz Off Pro، تولید شده توسط شرکت داروسازی ترکس آلمان، به عنوان یک سم طبیعی و ارگانیک پشه کش در سطح جهانی شناخته شده است.

معرفی سم ضد پشه Buzz Off Pro:
کیفیت برتر:
سم پشه Buzz Off Pro به عنوان یک حشره کش با کیفیت و با استاندارد جهانی شناخته می شود که برای مبارزه با انواع پشه ها با هر گونه و نژادی مناسب است.

محصول پشه کش Buzz Off Pro بصورت سم مایع و پودری قابل خرید است، این سم به حالت محلول در آب (در بسته بندی بطری های چند لیتری) و بصورت پودری (کیلویی در ظرف های مختلف) موجود می باشد.

آفت هدف:
هدف این سم، ریشه کنی انواع نژاد های خطرناک پشه در فضاهای باز همانند پارک ها و فضاهای بسته مانند باشگاه ها و خوابگاه ها می باشد.

تکنولوژی نانو:
در تولید این سم، از تکنولوژی نانو استفاده شده است که ماندگاری و اثربخشی آن را در محیط افزایش می دهد. هر بار که محیط سمپاشی شده را مرطوب کنید، اثر کشندگی این سم مجدداً فعال شده و برای چندین ماه متوالی نیز شروع به کشتن پشه ها خواهد کرد.

مقاومت در برابر بارندگی:
این سم پشه کش چند کاره نسبت به بارش های شدید باران و برف مقاوم بوده و در فضا های باز تأثیر خود را از دست نمی دهد، این محصول برای از بین بردن مگس های ریز و درشت نیز توصیه میشود. بهترین سم های پشه کشی که تا امروز ساخته شده اند نیز همچین ویژگی کلیدی را ندارند

سم پشه کش با کاربرد آسان:
نحوه استفاده و به کارگیری از این محصول بسیار آسان بوده و نیاز به تخصص و تجهیزات خاصی جهت سمپاشی ندارد، اگر یک ظرف خالی شیشه شور دستی و یا ظرف اسپری کوچکی بلا استفاده ای در منزل دارید، میتوانید به راحتی از این سم در جهت دفع و کشتن پشه ها استفاده کنید، برای اطلاع از مقدار ترکیب سم با آب کافیست طبق دستورالعمل های موجود بر روی بسته بندی اقدام کنید.

ترکیبات طبیعی:
نکته کلیدی اینکه ترکیبات استفاده شده در این محصول پشه کش کاملاً طبیعی بوده و آن را به عنوان یک سم نسبتاً ارگانیک تعریف می کند. پس با خیال راحت میتوانید در محیط اسطبل های اسب و محیط های نگهداری دام و طیور از آن بهره ببرید.

قیمت بطری 2 لیتری: 1/150/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

توجه داشته باشید که اسپری کردن هر نوع سم و مواد شیمیایی بصورت مستقیم بر روی بدن انسان و دیگر موجودات همانند طیور و دام ممنوع بوده و تنها میتوانید از این سم در محیط های نگهداری آن ها استفاده کنید.

سم ضد پشه – دوست دار حیوانات:
استفاده از این سم در مکان های مختلف از جمله طویله نگهداری احشام، اصطبل، طویله گوسفندان و بز ها و شتر ها، آغل، مرغداری، مکان های پرورش ماکیان، رستوران و هتل و منازل بسیار موثر است.

مزایا:
بی بو و بی رنگ: این سم بدون داشتن بو و رنگ، مناسب استفاده برای محیط های حساسی مانند اتاق خواب کودکان و محل زندگی حیوانات خانگی همانند سگ و گربه هاست

از بین بردن آفات متعدد: به عنوان یک سم پشه کش همه کاره، می تواند آفات دیگری نظیر مگس های تسه تسه و انواع سوسک های بالدار را نیز از بین ببرد.

ماندگاری بالا: با دارا بودن ترکیبات خاص، تأثیر فوری و ماندگاری بالا را در نتیجه استفاده از این محصول مشاهده خواهید کرد، این محلول از قابلیت افزایش دوام و کشندگی در محیط به مدت بیش از 8 ماه برخوردار است.

ریشه کنی سیستمیک پشه ها: محلول باز آف پرو علاوه بر تأثیر آنی بر روی حشرات مزاحم، با مختل کردن چرخه زندگی پشه ها، از رشد و تکثیر آنها جلوگیری می کند و سیکل زاد و ولد آن ها را به کل نابود می سازد.

جلوگیری از افزایش جمعیت پشه ها: این سم با تاثیر دقیق و مستقیم بر روی تخم پشه، از افزایش جمعیت آن ها در اطراف خانه جلوگیری می کند، ماده تریکوسن موجود در سم به پاهای پشه میچسبد و این حشرات بدون اینکه خودشان متوجه شوند، این ذرات سمی را با خود به دیگر پشه ها منتقل خواهند کرد.

قیمت بطری 4 لیتری: 1/750/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

مکان های مورد استفاده از حشره کش Buzz Off Pro
با استفاده از این سم در میان بوته و علفهای اطراف خانه، مخفیگاه ها و مکان های استراحت پشه ها را مورد هدف قرار خواهید داد. این محصول در مکان های مستعد به تجمع پشه، از تخم گذاری آن ها به نحو خیلی عالی جلوگیری می کند.

آثار تخریب و انهدام سم پشه کش را در کمتر از 1 ساعت بعد از اولین مرحله سمپاشی میتوانید ببینید.

در مورد پشه ها بدانید:
پشه های نر، نقش مهمی در چرخه زندگی این حشرات دارند و اطلاعات جالبی درباره آنان وجود دارد:

پرواز مستدام:
پشه های نر، عمدتاً به دلیل عدم نیاز به حمل تخم، برخلاف ماده ها که به دنبال محیط مناسب برای تخم گذاری هستند، پرواز مستدام دارند. آنها بیشتر در جستجوی ماده ها و برقراری ارتباطات جنسی هستند. یک پشه معمولی نر میتواند بیش از 1 ساعت بصورت متوالی پرواز بکند

فقط پشه های ماده انسان ها را میگزند:
پشه جنس نر، برخلاف ماده که به خون انسان ها نیاز دارد، احتیاجی به تغذیه از خون آدم ها و جانداران دیگر را ندارد و از منابع قندی مانند شهد ها و میوه ها بهره مند می شود.

زندگی کوتاه پشه ای:
پشه های نر در مقایسه با ماده ها زندگی خیلی کوتاه تری دارند. این زمان کوتاه زندگی، به عدم نیاز آنها به تغذیه از طریق خون و تولید تخم باز میگردد.

قیمت سم پودری هر قوطی:

نیم کیلویی: 850/000 تومان

1 کیلویی: 1/550/000 تومان

2 کیلویی: 2/850/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

صدای ویز ویز پشه ها:
پشه های جنس نر، در حالت پرواز یک صدای خاص و جالب از خود تولید می کنند. این صدا به نام “پرواز پشه یا همان ویز ویز” معروف است و برای جلب توجه پشه های ماده و به منظور جفتگیری استفاده می شود.

پیشنهاد ها دیگر

Bite Banisher: سم قوی پشه کش

ثبت سفارش فقط از طریق زیر
تماس با ما
09354406776 - 09145562020
سم برای حشرات
photo-Ant
عکس مورچه قهوه ای رنگ
photo-Bedbug
عکس حشره ساس تخت خواب
photo-Centipede
عکس هزار پا روی سنگ
photo-Cockroach
سوسک کابینتی، شایعترین است
photo-Flea
همه کک ها خونخوار هستند
photo-Fly
تصویر مگس روی انگشت انسان
photo-Gecko
عکسی از مارمولک قهوه ای
photo-Grassshopper
تصویری از ملخ سبز مزرعه
photo-Lice
عکس شپش در ساقه مو
photo-Mite
عکس کنه - مایت - کنه قرمز
photo-Mosquito
عکس نیش پشه
photo-Mouse
موش ها - ناقلان بیماری هستند
photo-Scorpion
عقرب زرد - سمی ترین عقرب
photo-Snake
مار جعفری - خطرناکترین مار ایران
photo-Spider
عنکبوت بیوه - سمی مهلک دارد
photo-Tarantula
تصویر رتیل قهوه ای خطرناک
photo-Termite
عکس حشره موریانه چوبخوار
photo-Wasp
عکس زنبور زرد وحشی
پخش ویدیو
زنبور های سمی را بشناسید - زنبور گاوی خطرناک
پخش ویدیو
راه های پیشگیری از ورود موریانه های خانه خراب کن
پخش ویدیو
یک رتیل بزرگ، موش را شکار میکند و میخورد
پخش ویدیو
فیلم جالب از عنکبوت های جهنده و پرش کننده
پخش ویدیو
لخته شدن خون انسان توسط زهر سمی مار
پخش ویدیو
ویدیو لحظه نیش زدن سمی ترین عقرب جهان
پخش ویدیو
در تله موش کش چه طعمه هایی قرار دهیم؟
پخش ویدیو
نابودی پشه های خون خوار با چند روش ساده
پخش ویدیو
آیا حشره کنه خطرناک است؟ راه از بین بردن کنه
پخش ویدیو
آیا مارمولک ها تخم میگذارند؟ ویدیو کامل را ببینید
پخش ویدیو
بهترین روش از بین بردن شپش سر و محیط
پخش ویدیو
با ملخ های خطرناک ایران آشنا شوید
پخش ویدیو
چگونه مگس ها باعث انتقال آلودگی میشوند؟
پخش ویدیو
چگونه با روش های خانگی کک را از بین ببریم؟
پخش ویدیو
سوسک ها چگونه به وجود می آیند؟
پخش ویدیو
حشره هزار پا را بشناسید - تفاوت آن با صد پا چیست؟
پخش ویدیو
آموزش درمان جای نیش ساس تخت خوابی
پخش ویدیو
ارزانترین راه برای مقابله با مورچه ها در خانه
سفارش سم از طریق:
تلگرام
واتساپ
تماس