فروشگاه سموم ما به شما کمک می کند تا با روش ها و محصولات تخصصی مبارزه با آفات به جنگ مارمولک ها در خانه و حیاط خود بروید. با پیروی از این راهنمایی ها و بهره مندی از محصولات توصیه شده، ما تضمین می کنیم که مارمولک ها را با موفقیت از خانه تان دور خواهید کرد.

قیمت بطری 1 لیتری: 650/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

مارمولک ها اغلب به صورت ناخوانده وارد خانه یا محیط زندگی شما می شوند. این آفت ها ممکن است در تمامی سوراخ های خانه لانه ایجاد کنند و یا حتی ناگهان به روی دیوارهای حیاط بپرند. جالب است بدانید که این خزنده های کوچک عمدتاً به دنبال غذای خود یعنی حشرات هستند و به صورت تصادفی وارد مکان زیست شما می شوند.

هرچند مارمولک ها سمی نیستند، اما ممکن است میکروب های خطرناکی را از خود به جای بگذارند. این حقیقت از آنجا می آید که مارمولک ها علاقه دارند حشرات، پشه ها و سایر ناقل های بیماری زا و آلوده را شکار کنند و بخورند و به هنگام مدفوع کردن ممکن است شما با مدفوع مارمولک در تماس باشید و احتمالاً به آن بیماری مبتلا شوید.

قیمت بطری 2 لیتری: 1/150/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

یک واقعیت جالب و در عین حال وحشتناک در مورد مارمولک ها این است که برخی از آن ها توانایی بازسازی دم قطع شده خود را دارند. هنگامی که کسی سعی می کند مارمولکی را بگیرد، این موجود ممکن است دم خود را به صورت عمدی رها کند

این عمل باعث تمرکز فرد بر روی دم جانور می شود و فرصت فرار برای مارمولک را ایجاد میکند. به همین دلیل برخورداری از صبر و حوصله در مقابله با مارمولک ها اهمیت زیادی دارد.

اگر مارمولک ها به طور مکرر در خانه یا حیاط شما ظاهر می شوند، می توانید با استفاده از محصولات کنترل مارمولک ها و پیروی از مشاوره های تخصصی ما، جلوی ورود آن ها را بگیرد

برای از بین بردن مارمولک ها در حیاط خود، بهتر است از محصول Crawl Clear استفاده نمایید. این حشره کش مایع با کیفیت، تا بیش از چند ماه می تواند لیست طولانی از حشرات را از بین ببرد و باعث کاهش حضور آن ها به طور قابل توجهی شود، همچنین می تواند منبع غذایی مارمولک ها را نیز به کل نابود کرده و از این رو هیچ مارمولکی جذب محیط خانه شما نخواهد شد.

برای استفاده از سم Crawl Clear، باید آن را به صورت اسپری در محیط پخش کنید. ابتدا متراژ محلی که میخواهید سمپاشی انجام دهید را اندازه گیری کنید، سپس اقدام به خرید این حشره کش بکنید، مقدار 1 لیتر از این سم معمولاً فضای 100 الی 200 متر مربعی را پوشش خواهد داد.

این سم مارمولک را با مقداری آب ترکیب کنید تا اثر نابود کنندگی و دافع آن فعال شود، سپس در نواحی مانند زیر بوته گل ها، دور تا دور قرنیز ها و هر مکانی که مشکوک به رفت و آمد این خزنده های چندش آور هستید اسپری کنید

قیمت بطری 4 لیتری: 1/750/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

Crawl Clear یک حشره کش بسیار وسیع الطیف است که برای نابودی بیش از 40 گونه حشره مختلف طراحی شده است و دارای خواص دفع کننده انواع مارمولک نیز می باشد

اثرات کشندگی این سم می تواند به مدت بیش از چندین ماه موثر باقی بماند و نیازی نیست به دفعات زیاد سمپاشی کنید، منبعد هر دفعه که جای سمپاشی شده را خیس و مرطوب کنید، انگار مجدد عمل سمپاشی را انجام داده اید

جهت استفاده از این محصول برای کشتن مارمولک ها میتوانید از دستگاه های سمپاش کوله پشتی و یا از ظرف پلاستیکی شیشه شور های دستی که در هر خانه ای موجود می باشد استفاده کنید.

سمپاش خود را تا 2 سوم با آب پر کرده و به آن مقدار محاسبه شده ای از سم Crawl Clear را اضافه کنید. سمپاش را ببندید و خوب تکان دهید تا سم به خوبی مخلوط شود. سپس چند بار دستگاه سمپاشی خود را پمپ کنید تا حالت اسپری کم فشاری ایجاد شده و برای استفاده آماده باشد. این سم بر روی گیاهان زینتی نیز میتواند به کار گرفته شود.

بعد از آن که این سم را در محیط اسپری کردید، یک پوشش حفاظتی قوی دفع حشرات ایجاد میشود که مانع از ورود هر گونه حشره ای به آن منطقه خواهد شد، این محصول را در زیر پنجره ها و شیروانی ها نیز حتماً استفاده کنید

در فضاهای داخلی مانند گاراژ و اتاق خواب ها، Crawl Clear را دربین شکاف ها و نقاط مختلفی که به آن مشکوک هستید به خوبی اسپری کنید و به یاد داشته باشید تا زمانی که محل سمپاشی شده خشک نشده است، از تردد در آن نواحی خودداری شود.

قیمت سم پودری هر قوطی:

نیم کیلویی: 850/000 تومان

1 کیلویی: 1/550/000 تومان

2 کیلویی: 2/850/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

در جهت دفع و کشتن مارمولک ها میتوانید از این سم برای مناطق مختلفی همانند حیاط و باغ ها، دور سیستم های آبیاری، زیر سنگ ها، زیر پوشش فرش ها، دور درب چاه فاضلاب، زیر سینک شستشو و … بهره ببرید.

پیشنهاد ها دیگر

سم ضد مارمولک Lizardo

ثبت سفارش فقط از طریق زیر
تماس با ما
09354406776 - 09145562020
سم برای حشرات
photo-Ant
عکس مورچه قهوه ای رنگ
photo-Bedbug
عکس حشره ساس تخت خواب
photo-Centipede
عکس هزار پا روی سنگ
photo-Cockroach
سوسک کابینتی، شایعترین است
photo-Flea
همه کک ها خونخوار هستند
photo-Fly
تصویر مگس روی انگشت انسان
photo-Gecko
عکسی از مارمولک قهوه ای
photo-Grassshopper
تصویری از ملخ سبز مزرعه
photo-Lice
عکس شپش در ساقه مو
photo-Mite
عکس کنه - مایت - کنه قرمز
photo-Mosquito
عکس نیش پشه
photo-Mouse
موش ها - ناقلان بیماری هستند
photo-Scorpion
عقرب زرد - سمی ترین عقرب
photo-Snake
مار جعفری - خطرناکترین مار ایران
photo-Spider
عنکبوت بیوه - سمی مهلک دارد
photo-Tarantula
تصویر رتیل قهوه ای خطرناک
photo-Termite
عکس حشره موریانه چوبخوار
photo-Wasp
عکس زنبور زرد وحشی
پخش ویدیو
زنبور های سمی را بشناسید - زنبور گاوی خطرناک
پخش ویدیو
راه های پیشگیری از ورود موریانه های خانه خراب کن
پخش ویدیو
یک رتیل بزرگ، موش را شکار میکند و میخورد
پخش ویدیو
فیلم جالب از عنکبوت های جهنده و پرش کننده
پخش ویدیو
لخته شدن خون انسان توسط زهر سمی مار
پخش ویدیو
ویدیو لحظه نیش زدن سمی ترین عقرب جهان
پخش ویدیو
در تله موش کش چه طعمه هایی قرار دهیم؟
پخش ویدیو
نابودی پشه های خون خوار با چند روش ساده
پخش ویدیو
آیا حشره کنه خطرناک است؟ راه از بین بردن کنه
پخش ویدیو
آیا مارمولک ها تخم میگذارند؟ ویدیو کامل را ببینید
پخش ویدیو
بهترین روش از بین بردن شپش سر و محیط
پخش ویدیو
با ملخ های خطرناک ایران آشنا شوید
پخش ویدیو
چگونه مگس ها باعث انتقال آلودگی میشوند؟
پخش ویدیو
چگونه با روش های خانگی کک را از بین ببریم؟
پخش ویدیو
سوسک ها چگونه به وجود می آیند؟
پخش ویدیو
حشره هزار پا را بشناسید - تفاوت آن با صد پا چیست؟
پخش ویدیو
آموزش درمان جای نیش ساس تخت خوابی
پخش ویدیو
ارزانترین راه برای مقابله با مورچه ها در خانه
سفارش سم از طریق:
تلگرام
واتساپ
تماس