Mouse Mortal – سم موش کش پیشرفته
Mouse Mortal یک سم خاص و بسیار کارآمد برای مهار موش ها است. این ماده با ترکیبات شیمیایی مخصوص خود به عنوان یکی از بهترین راهکارها برای مقابله با مشکلات حضور موش در خانه به شما کمک خواهد کرد.

قیمت بطری 1 لیتری: 650/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

ترکیبات سم موش کش Mouse Mortal
وارفارین (Warfarin): یک ماده ضد انعقاد خون که برای کنترل موش ها به کار می رود. از این ماده در تولید این محصول به مقدار کافی بهره گرفته شده است

برودیفاکوم (Brodifacoum): یک آنتی کوآگولانت (ضد انعقاد) قوی که تاثیرات مخربی بر روی موش ها دارد، وجود برودیفاکوم در سم موش ماوس مورتال سبب شده تا در کمتر از 3 روز باعث ایجاد تلفات وسیع در جمعیت موش ها شود

دیفن آکوم (Difenacoum): یک ماده ضد انعقاد دیگر که به عنوان جزء اصلی Mouse Mortal استفاده شده است. این ماده شیمیایی همانند بیترکس باعث شده تا محصول برای انسان ها خطر جدی نداشته باشد، اگر چه همیشه باید احتیاط های لازم را در هنگام استفاده از سموم موش کش به کار بگیرید.

برومادیولون (Bromadiolone): مواد فرمون جنسی که در ترکیبات موش کش Mouse Mortal حضور دارد و موش هایی با جثه بزرگ (فاضلابی) را جهت خوردن سم ترغیب میکند.

زینک فسفاید (Zinc phosphide): ماده بینهایت اثرگذار بر روی سیستم عصبی موش ها و موش کور ها جهت ایجاد اختلال در مسیر یابی آن هاست.

استفاده از سم موش کش Mouse Mortal به عنوان یک ابزار اثربخش برای کنترل جونده ها به شما این اطمینان را می دهد که محیط زندگی تان از وجود این آفت برای همیشه پاک شود.

چه مواد دیگری در مرگ موش”Mouse Mortal”استفاده شده؟
کلرفنیپرامین (Chlorfenapyr): یک ماده ضد موش که به عنوان ماده فعال به این محصول افزوده شده است. این ترکیب از طریق تغییرات بیولوژیکی در موش ها، از تولید مثل و بیشتر شدن تعداد جمعیت آن ها جلوگیری میکند.

بیتر (Bittering agent): یک افزودنی تلخ مزه است که به این سم اضافه شده تا جلوگیری کند از مصرف اشتباه آن توسط افراد، کودکان و حیوانات خانگی.

پایدارکننده (Stabilizer): موادی مانند پلیمرها یا مواد دیگر که به این مرگ موش افزوده شده و کمک می کنند تا سم پایداری و اثربخشی خود را در طول زمان در محیط حفظ کند، شسته نشود، از بین نرود و قابلیت کشندگی را همانند روز اول حفظ کند.

قیمت بطری 2 لیتری: 1/150/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

سم موش ماوس مورتال در چندین حالت و فرم مختلف عرضه می شود:
سم های قالبی (Solid Baits): این نوع از محصول موش کش معمولاً به صورت دانه ها یا قطعات جامد در دسترس هستند. این قالب ها حاوی مواد غذایی بوده و جذابیت زیادی برای موش ها دارند و مواد سمی نیز به طور غیر مستقیم در داخل این قالب ها قرار داده شده است.

سم های مایع (Liquid Baits): این محصول ضد موش بصورت مایع عرضه می شود و موش ها معمولاً از طریق تماس با آن بصورت 100% تضمینی تلف خواهند شد.

سم های پودری (Powder Baits): محصول ما به صورت پودری نیز در دسترس است و معمولاً در مناطقی که موش ها به راحتی ممکن است به آنها دسترسی پیدا کنند مورد استفاده قرار می گیرند. مکانهایی مانند پشت یخچال شیرینی فروشی ها یا انبار لبنیات و حبوبات در سوپرمارکت ها

قیمت بطری 4 لیتری: 1/750/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

قبل از خرید توجه داشته باشید که هر یک از این مواد سمی موش کش ویژگی ها و کاربردهای خود را دارند و انتخاب نوع مناسب سم به عوامل مختلفی از جمله محیط زندگی شما، نوع و نژاد موش ها و دیگر نیازهای کنترلی وابسته است. فراموش نکنید که برای استفاده از این سم باید رعایت دستورالعمل ها و مقررات مربوطه را در اولویت قرار دهید.

موش ها می توانند به چندین شکل به انسان ها خسارت های جدی وارد کنند. در زیر تعدادی از این خطرات و زیان ها را توضیح داده و بهترین سم برای ریشه کنی موش ها را نیز معرفی کرده ایم:

بیماری هایی که موش ها منتقل میکنند:
بیماری لیشمانیازیس: این بیماری توسط پشه ها به موش ها منتقل می شود و اگر موش آلوده به این بیماری با انسان در تماس باشد، ممکن است بیماری به انسان نیز منتقل شود.

حمل و انتقال بیماری های انفولانزا: برخی از انواع موش ها می توانند ویروس های انفولانزا را با خود حمل و انتقال دهند و این بیماری ها برای انسان بسیار مسری است.

خسارات به سلامتی عمومی:
تخریب مواد غذایی: موش ها می توانند مواد غذایی را آلوده کرده و به کلی خراب کنند، آن ها به هیچ چیزی رحم نخواهند کرد، نان و گردو ها، قند و شکر و برنج و آرد و … همه را جویده و آلوده خواهند نمود.

خسارات به زیرساخت ها و تجهیزات: موش ها ممکن است ساختمان ها، سیم های برق و تجهیزات الکتریکی را نیز خراب کرده و به خسارات مالی و زیان های عمومی زیادی منجر شوند. در بسیاری از اتفاقاتی که موجب قطعی برق میشوند، حضور موش ها نیز پر رنگ است، خواه با جویدن کابل ها و گاهی با ایجاد تردد در پست های فشار قوی و تاسیسات توزیع برق این اتفاق را رقم میزنند.

مشکلات روزمره ما با موش ها:
خسارات کشاورزی: موش ها می توانند مزارع و ریشه محصولات کشاورزی را تخریب کرده و با کاهش عملکرد درختان، در نهایت به زیان کشاورزان منجر شوند.

قیمت سم پودری هر قوطی:

نیم کیلویی: 850/000 تومان

1 کیلویی: 1/550/000 تومان

2 کیلویی: 2/850/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

آلودگی محیط زیست:
آلودگی زیست محیطی: موش ها می توانند به عنوان منبع آلودگی محیط زیست، با رفت و آمد خود در محل های زندگی ما، آلودگی محیطی را افزایش داده و حتی منجر به آلودگی آب ها نیز میشوند.

برای جلوگیری از این خسارات، کنترل و مدیریت مناسب جمعیت موش ها، بهداشت عمومی، و حفظ شرایط بهداشتی و سلامتی محیط زیست، استفاده از یک سم بینهایت قوی و کشنده برای انواع نژاد آن ها ضروری است، ما به شما سم موش ماوس مورتال را معرفی میکنیم

پیشنهاد ها دیگر

سم موش InfestEx

ثبت سفارش فقط از طریق زیر
تماس با ما
09354406776 - 09145562020
سم برای حشرات
photo-Ant
عکس مورچه قهوه ای رنگ
photo-Bedbug
عکس حشره ساس تخت خواب
photo-Centipede
عکس هزار پا روی سنگ
photo-Cockroach
سوسک کابینتی، شایعترین است
photo-Flea
همه کک ها خونخوار هستند
photo-Fly
تصویر مگس روی انگشت انسان
photo-Gecko
عکسی از مارمولک قهوه ای
photo-Grassshopper
تصویری از ملخ سبز مزرعه
photo-Lice
عکس شپش در ساقه مو
photo-Mite
عکس کنه - مایت - کنه قرمز
photo-Mosquito
عکس نیش پشه
photo-Mouse
موش ها - ناقلان بیماری هستند
photo-Scorpion
عقرب زرد - سمی ترین عقرب
photo-Snake
مار جعفری - خطرناکترین مار ایران
photo-Spider
عنکبوت بیوه - سمی مهلک دارد
photo-Tarantula
تصویر رتیل قهوه ای خطرناک
photo-Termite
عکس حشره موریانه چوبخوار
photo-Wasp
عکس زنبور زرد وحشی
پخش ویدیو
زنبور های سمی را بشناسید - زنبور گاوی خطرناک
پخش ویدیو
راه های پیشگیری از ورود موریانه های خانه خراب کن
پخش ویدیو
یک رتیل بزرگ، موش را شکار میکند و میخورد
پخش ویدیو
فیلم جالب از عنکبوت های جهنده و پرش کننده
پخش ویدیو
لخته شدن خون انسان توسط زهر سمی مار
پخش ویدیو
ویدیو لحظه نیش زدن سمی ترین عقرب جهان
پخش ویدیو
در تله موش کش چه طعمه هایی قرار دهیم؟
پخش ویدیو
نابودی پشه های خون خوار با چند روش ساده
پخش ویدیو
آیا حشره کنه خطرناک است؟ راه از بین بردن کنه
پخش ویدیو
آیا مارمولک ها تخم میگذارند؟ ویدیو کامل را ببینید
پخش ویدیو
بهترین روش از بین بردن شپش سر و محیط
پخش ویدیو
با ملخ های خطرناک ایران آشنا شوید
پخش ویدیو
چگونه مگس ها باعث انتقال آلودگی میشوند؟
پخش ویدیو
چگونه با روش های خانگی کک را از بین ببریم؟
پخش ویدیو
سوسک ها چگونه به وجود می آیند؟
پخش ویدیو
حشره هزار پا را بشناسید - تفاوت آن با صد پا چیست؟
پخش ویدیو
آموزش درمان جای نیش ساس تخت خوابی
پخش ویدیو
ارزانترین راه برای مقابله با مورچه ها در خانه
سفارش سم از طریق:
تلگرام
واتساپ
تماس
Background Image
×