سم عنکبوت – Pest Pulse
احتمالاً شما هم تا کنون اسم عنکبوت بیوه سیاه را شنیده اید، یکی از خطرناک ترین نوع عنکبوت ها که قاتل زیادی از انسان ها نیز بوده است! برای کنترل و دفع این جانوران و همچنین تارهای آن ها، استفاده از سم عنکبوت کش اجتناب ناپذیر است، ولی باید سمی را خریداری کنید که بتواند برای همیشه دخل این آفت را بیاورد.

قیمت بطری 1 لیتری: 650/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

بیوه سیاه، از نوع نادر ترین عنکبوت های سمی در دنیای عنکبوت هاست و تنها یک نمونه از هزاران عنکبوت خطرناک در جهان میتواند بیوه سیاه باشد. با اینحال تعداد زیادی از عنکبوت ها دارای زهرهای کشنده هستند، که بسیاری از این گونه ها توانایی آسیب زدن به انسان را دارند و باید در پی ریشه کنی آنها هرچه سریعتر اقداماتی را انجام دهید

از جمله ویژگی های آزاردهنده در مورد عنکبوت ها، امکان لانه گزینی و گسترش آنها در تمامی مکان های خانه است. اینکه فضا بسته یا باز باشد، خشک یا مرطوب، سرد یا گرم، تاریک یا روشن، برای عنکبوت ها اهمیتی ندارد.

برخورد با این جانوران گاها می تواند تجربه ای ترسناک و حتی دردناک در پی داشته باشد. بیوه سیاه یکی از عنکبوت های سمی و خطرناک است که زهر آن تاثیر آنی بر سلول های عصبی و عضلانی انسان دارد. اگر شخصی توسط بیوه سیاه گزیده شده باشد، ممکن است علائمی چون درد حاد، قرمزی و تورم در ناحیه گزیدگی، درد عضلانی، تهوع و استفراغ، سردرد و حالت های عمومی نامطلوبی را تجربه کند.

در ایران انواع مختلفی از عنکبوت وجود دارند که ممکن است با آن ها روبرو شوید. بنابراین برای مقابله با عنکبوت ها آمادگی لازم را باید داشته باشید.

قیمت بطری 2 لیتری: 1/150/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

برای کنترل عنکبوت و جلوگیری از ورود آنها به فضاهای مختلف، سم Pest Pulse یک گزینه مناسب است. این سم یک عنکبوت کش موثر و قدرتمندی است که می توانید در خانه، فضاهای اتاق ها، و حتی در فضای باز مانند باغ ویلا ها از آن استفاده کنید.

Pest Pulse یک سم عنکبوت کش مایع است که از فرمولاسیون ویژه ای از نانوکپسول های مؤثر تشکیل شده و محصول شرکت تریکس آلمان می باشد. این سم تنها محصول در جهان است که از ترکیبات 100 درصد طبیعی ساخته شده و با توجه به خصوصیات منحصر به فرد خود، تأثیرگذاری بالایی در کنترل عنکبوت ها دارد. تنها با 1 بار مصرف این سم قادر خواهید بود بیش از 18 ماه از وجود عنکبوت ها در آن محل جلوگیری کنید.

ماده مؤثره اصلی Pest Pulse شامل سایپرمترین 40% ای سی، دیازینون و سیفلوترین است. این سم به شکل مایع تولید شده و با اسپری کردن به راحتی بر روی سطوح مختلف قابل استفاده است.

Pest Pulse اثرات طولانی مدتی بر روی مسیر تردد عنکبوت ها از خود به جای میگذارد و ماندگاری آن به دلیل ترکیبات خاصی است که در تولید محصول استفاده شده است و تا چندین ماه پس از استفاده در محیط ادامه می یابد. جالب است بدانید این سم هم تار عنکبوت را از بین می برد و هم خود عنکبوت ها را خواهد کشت و به خوبی بقیه حشرات و بند پایان ترسناک را نیز دفع خواهد کرد.

با استفاده از Pest Pulse، می توانید تمامی نژاد از عنکبوت ها را در مدت زمان کوتاهی از بین ببرید. این سم علاوه بر دفع عنکبوت ها، از نزدیک شدن عنکبوت های دیگر، رتیل ها ، تار تن ها و دیگر حشرات مشابه به محیط سمپاشی شده جلوگیری می کند.

ویژگی های سم عنکبوت کش Pest Pulse:
اثرگذاری حتمی و تضمینی: Pest Pulse با اثر نانو مکانیسم و مستقیم خود می تواند تمامی عنکبوت ها را در مدت کوتاهی نابود کند.

قیمت بطری 4 لیتری: 1/750/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

استفاده آسان: استفاده از این سم بسیار ساده است. محلول حاصل را با اسپری به سطوح مختلف اعمال کنید، در این حین از استفاده دستکش و ماسک نیز غافل نشوید.

ماندگاری طولانی: اثرات مثبت و کشنده طولانی مدت این سم بر روی مسیر تردد عنکبوت ها تا چندین ماه ادامه دارد و نیازی نیست هر بار برای خرید سم های گوناگون هزینه کنید

آسیب ناشی از عنکبوت ها: Pest Pulse هم تار عنکبوت ها را از بین می برد و هم از طریق ذرات کریستالی مولکولی موجود در سم باعث میشود هیچ عنکبوتی در محل سمپاشی شده قادر به تولید تار و لانه گزینی مجدد نباشد

امنیت زیستی: این سم عنکبوت کش برای گل ها، گیاهان، حیوانات خانگی و کودکان کاملاً بی خطر است، با اینجال نباید بصورت مستقیم بر روی انسان اسپری شود

محافظت محیطی: به علت داشتن ترکیبات بی ضرر، Pest Pulse کاملاً بهداشتی بوده و فاقد مواد مخربی برای طبیعت است، یعنی ماده ای سمی از خود در محیط زیست بر جای نمیگذارد

سم کشنده برای حذف عنکبوت ها
قابل استفاده در داخل و خارج از خانه بر روی تمام سطوح، شیروانی ها، اصطبل اسب و گاوداری ها، طویله و …

سم Pest Pulse با قیمت مناسب و مقرون به صرفه به عنوان یکی از بهترین و موثرترین سم های عنکبوت کش در بازار شناخته می شود. برای مبارزه با عنکبوت ها و حفاظت از محیط زندگی تان، Pest Pulse بهترین انتخاب است، ارسال به کل شهرهای ایران در کمترین زمان انجام میپذیرد

قیمت سم پودری هر قوطی:

نیم کیلویی: 850/000 تومان

1 کیلویی: 1/550/000 تومان

2 کیلویی: 2/850/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

این سم جهت نابودی عنکبوت ها در موارد زیر کاربرد دارد:
خدمات کاشت نهال و نگهداری گلخانه ها، مدیران تأسیسات صنعتی، مدیران هتل ها و رستوران ها، کارگران نظافت ساختمانی، مدیران مراکز خرید و مجتمع های تجاری، کارگران پارک ها و فضاهای سبز و …

پیشنهاد ها دیگر

Spider gone - سم عنکبوت کش قوی

ثبت سفارش فقط از طریق زیر
تماس با ما
09354406776 - 09145562020
سم برای حشرات
photo-Ant
عکس مورچه قهوه ای رنگ
photo-Bedbug
عکس حشره ساس تخت خواب
photo-Centipede
عکس هزار پا روی سنگ
photo-Cockroach
سوسک کابینتی، شایعترین است
photo-Flea
همه کک ها خونخوار هستند
photo-Fly
تصویر مگس روی انگشت انسان
photo-Gecko
عکسی از مارمولک قهوه ای
photo-Grassshopper
تصویری از ملخ سبز مزرعه
photo-Lice
عکس شپش در ساقه مو
photo-Mite
عکس کنه - مایت - کنه قرمز
photo-Mosquito
عکس نیش پشه
photo-Mouse
موش ها - ناقلان بیماری هستند
photo-Scorpion
عقرب زرد - سمی ترین عقرب
photo-Snake
مار جعفری - خطرناکترین مار ایران
photo-Spider
عنکبوت بیوه - سمی مهلک دارد
photo-Tarantula
تصویر رتیل قهوه ای خطرناک
photo-Termite
عکس حشره موریانه چوبخوار
photo-Wasp
عکس زنبور زرد وحشی
پخش ویدیو
زنبور های سمی را بشناسید - زنبور گاوی خطرناک
پخش ویدیو
راه های پیشگیری از ورود موریانه های خانه خراب کن
پخش ویدیو
یک رتیل بزرگ، موش را شکار میکند و میخورد
پخش ویدیو
فیلم جالب از عنکبوت های جهنده و پرش کننده
پخش ویدیو
لخته شدن خون انسان توسط زهر سمی مار
پخش ویدیو
ویدیو لحظه نیش زدن سمی ترین عقرب جهان
پخش ویدیو
در تله موش کش چه طعمه هایی قرار دهیم؟
پخش ویدیو
نابودی پشه های خون خوار با چند روش ساده
پخش ویدیو
آیا حشره کنه خطرناک است؟ راه از بین بردن کنه
پخش ویدیو
آیا مارمولک ها تخم میگذارند؟ ویدیو کامل را ببینید
پخش ویدیو
بهترین روش از بین بردن شپش سر و محیط
پخش ویدیو
با ملخ های خطرناک ایران آشنا شوید
پخش ویدیو
چگونه مگس ها باعث انتقال آلودگی میشوند؟
پخش ویدیو
چگونه با روش های خانگی کک را از بین ببریم؟
پخش ویدیو
سوسک ها چگونه به وجود می آیند؟
پخش ویدیو
حشره هزار پا را بشناسید - تفاوت آن با صد پا چیست؟
پخش ویدیو
آموزش درمان جای نیش ساس تخت خوابی
پخش ویدیو
ارزانترین راه برای مقابله با مورچه ها در خانه
سفارش سم از طریق:
تلگرام
واتساپ
تماس