سم سوسک کش مایع و پودری Rapid
اگر به دنبال دسته بندی حشرات آلوده باشیم، بدون شک سوسک ها در اولین رتبه از این جایگاه قرار میگیرند.

سوسک ها به عنوان حشرات پایه ثابت موجود در محیط های فاضلاب در این مناطق تخم ریزی کرده و با تولید مثل سوسک های بیشتر، ویروس ها و عوامل بیماری زای خطرناک و متعددی را نیز به انسان ها منتقل میکنند.

قیمت بطری 1 لیتری: 650/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

چند هفته بعد از آنکه تنها 1 عدد سوسک مولد وارد محل زندگی شما شود، مشکلات بهداشتی در آن منطقه نیز آغاز خواهد شد، تردد و وجود سوسک ها موجی از آلودگی را به خانه شما می آورد و با گسترش جمعیت آنها، این موج به یک سونامی غیرقابل کنترل تبدیل می شود، پس برای مقابله با حملات این حشرات چندش آور نیاز به یک سم قوی دارید.

یکی از بهترین و کاربردی ترین محصولات سوسک کش، سم سوسک Rapid است. مایع Rapid یک محلول بینهایت اثرگذار و با ترکیبات پیشرفته نه تنها سوسک هایی که با آن تماس داشته باشند را از بین میبرد، بلکه بر روی تولید مثل سوسک های دیگر و تخم ریزی آن ها اثر مستقیم گذاشته و سبب پوچ شدن تخم ها میشود.

محصول سوسک کش تخصصی Rapid:
سوسک هایی که حتی بدون سر می توانند تا ده روز زنده بمانند، بدون شک حشرات بسیار مقاومی در برابر سم ها هستند. پیچیدگی بدنی خاص سوسک ها نیز باعث شده تا آن ها در مقابل اکثر سموم مقاوم باشند. بنابراین تیم محققین شرکت تیرکس آلمان تصمیم به تولید یک سم سیستمیک گرفت که هیچ سوسکی نتواند از قدرت کشندگی آن جان سالم به در ببرد. برای این منظور با ترکیبی از قوی ترین و مؤثرترین مواد اولیه، محصول رپید را روانه بازار کرد.

انواع گونه ها و نژاد های محتلف سوسک را میتوانید به راحتی با این سم ریشه کن کنید، سوسک های ریز آشپزخانه، انواع سوسک کابینتی، سوسک آنتنی، سوسک های حمام یا آلمانی و حتی آمریکایی!

این سم بصورت پودری و مایع قابل دسترس است، هر 2 محصول بدون رنگ و بو ارائه میشوند و برای مصرف در محیط های مرطوب و خشک بسیار مناسب هستند.

Rapid – یک سم با امتیازات فراوان

ایمن برای انسان ها:
همگی ما برای از بین بردن آفاتی مانند سوسک ها، به دنبال سمومی هستیم که تهدیدی برای خودمان و محیط زندگی مان نباشد. از بزرگ ترین مزیت های سم سوسک کش Rapid میتوان به بی ضرر بودن کامل آن برای انسان ها و حیوانات خانگی اشاره کرد

قیمت بطری 2 لیتری: 1/150/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

ترکیبات موجود در فرمولاسیون Rapid، در عین کشنده بودن برای سوسک ها بر روی انسان ها کاملاً بی ضرر می باشد، این یعنی در صورت تردد حیوانات خانگی همانند سگ یا گربه و یا کودکان خردسال در محیط های سمپاشی شده، ضرری متوجه آن ها نخواهد شد، با این حال حتماً بایستی اقدامات ایمنی لازم در به کار گیری سموم را رعایت کنید و حد اقل 2 ساعت از محیطی که سمپاشی در آن انجام شده رفت و آمدی صورت نگیرد.

موثر بر روی 99% از نژاد سوسک ها:
سم Rapid شما را از دغدغه شناسایی گونه های سوسکی که با آن مواجه هستید، نجات می دهد. این سوسک کش، انواع نژاد های سوسک را از محیط های آلوده به صورت قطعی حذف میکند. با خرید سم ضد سوسک Rapid، احتمال انتخاب آفت کش های ناکارآمد و بی کیفیت موجود در بازار را به حداقل می رسانید.

سم بی رنگ و بو:
سم Rapid بدون رنگ و بوی محسوس تولید شده است، بنابراین بر روی کلیه سطوح آلوده به سوسک ها قابل استفاده می باشد. این خاصیت به معنای این است که به راحتی در هر مکان عمومی همانند رستوران ها و مسافرخانه ها نیز به کار میرود.

یک حشره کش بی ضرر برای سطوح:
سوسک کش مایع Rapid، بدون بهره گیری از موادی با خاصیت اسیدی و خورندگی تهیه شده است. بنابراین بر روی سطوح مورد استفاده هیچ خدشه و آسیبی را ایجاد نخواهد کرد.

ریشه کنی 100% تضمینی تخم سوسک:
Rapid یک سمی با نفوذپذیری بسیار بالا، حتی به داخل تخم سوسک ها نیز نفوذ کرده و اثر تخریبی شدیدی بر روی آن ها میگذارد. این قسمت از مرحله نابودی حشرات جزو اصلی ترین و مهمترین فاکتورها برای یک حشره کش کامل است.

سم سوسک رپید – یک تیر و چند نشان
محصول Rapid آفت کشی حرفه ای و سیستمیک برای از بین بردن انواع سوسک های خانگی و محیطی است که علاوه بر سوسک ها، آفات دیگری نظیر مورچه، مارمولک و عنکبوت ها را نیز متلاشی میکند.

بی ضرر برای انسان – سازگار با محیط زیست:
ماده ای به نام تریکوسن لیکوئید به عنوان یکی از قویترین مواد کشنده حشرات، در این سم نیز استفاده شده است. این ماده برای انسان ها کاملاً بی ضرر بوده و طبیعت را نیز تحت شعاع قرار نخواهد داد. دیگر ترکیبات به کار رفته در این سم بسیار کم خطر و سازگار با محیط زیست انسان ها است. به همین دلیل استفاده از آن در مکان هایی نظیر ویلا و باغ ها مشکلی ایجاد نمیکند.

قیمت بطری 4 لیتری: 1/750/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

آشنایی با ترکیبات به کار رفته :
محصول سوسک کش Rapid فقط حاوی یک نوع خاصی از سم نیست؛ بلکه ترکیبات مختلفی در تولید این محصول به کار گرفته شده اند تا سوسک های مقاوم به حشره کش ها را هم بتواند نابود کند. از جمله این ترکیبات می توان به اسید بوریک اشاره کرد؛ یک ترکیب اصلی ضد حشره که در مقابل بسیاری از آفات، به خصوص سوسک ها موثر است

در فرمول ساخت این سم از اتوفن پراکس نیز استفاده شده که در نابودی سوسک ها بینهایت پرقدرت عمل می کند.

کارایی سوسک کش Rapid چگونه است؟
عملکرد قدرتمند این سوسک کش با جذب انواع سوسک از طریق فرومون های جنسی موجود در آن آغاز می شود. این سم از طریق تماس مستقیم با سوسک به نابودی آن ها میپردازد و ذرات به جا مانده از سمپاشی نیز به پای سوسک های دیگر میچسبد و با هدایت این ذرات توسط خودشان به لانه اصلی، تخم ها را عقیم کرده و باعث نابودی کل کلونی میشوند.

قیمت سم پودری هر قوطی:

نیم کیلویی: 850/000 تومان

1 کیلویی: 1/550/000 تومان

2 کیلویی: 2/850/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

هر سوسکی که با ناحیه سمپاشی شده کوچکترین تماسی داشته باشد یا حتی از نزدیکی آن عبور کند، به طور حتمی از بین خواهد رفت. ذرات باقی مانده از سمپاشی میتوانند تا چند ماه پس از خشک شدن اثر سم نیز به راحتی سوسک ها را به کام مرگ بکشاند.

پیشنهاد ها دیگر

سوسک کش Cockroach Clean

ثبت سفارش فقط از طریق زیر
تماس با ما
09354406776 - 09145562020
سم برای حشرات
photo-Ant
عکس مورچه قهوه ای رنگ
photo-Bedbug
عکس حشره ساس تخت خواب
photo-Centipede
عکس هزار پا روی سنگ
photo-Cockroach
سوسک کابینتی، شایعترین است
photo-Flea
همه کک ها خونخوار هستند
photo-Fly
تصویر مگس روی انگشت انسان
photo-Gecko
عکسی از مارمولک قهوه ای
photo-Grassshopper
تصویری از ملخ سبز مزرعه
photo-Lice
عکس شپش در ساقه مو
photo-Mite
عکس کنه - مایت - کنه قرمز
photo-Mosquito
عکس نیش پشه
photo-Mouse
موش ها - ناقلان بیماری هستند
photo-Scorpion
عقرب زرد - سمی ترین عقرب
photo-Snake
مار جعفری - خطرناکترین مار ایران
photo-Spider
عنکبوت بیوه - سمی مهلک دارد
photo-Tarantula
تصویر رتیل قهوه ای خطرناک
photo-Termite
عکس حشره موریانه چوبخوار
photo-Wasp
عکس زنبور زرد وحشی
پخش ویدیو
زنبور های سمی را بشناسید - زنبور گاوی خطرناک
پخش ویدیو
راه های پیشگیری از ورود موریانه های خانه خراب کن
پخش ویدیو
یک رتیل بزرگ، موش را شکار میکند و میخورد
پخش ویدیو
فیلم جالب از عنکبوت های جهنده و پرش کننده
پخش ویدیو
لخته شدن خون انسان توسط زهر سمی مار
پخش ویدیو
ویدیو لحظه نیش زدن سمی ترین عقرب جهان
پخش ویدیو
در تله موش کش چه طعمه هایی قرار دهیم؟
پخش ویدیو
نابودی پشه های خون خوار با چند روش ساده
پخش ویدیو
آیا حشره کنه خطرناک است؟ راه از بین بردن کنه
پخش ویدیو
آیا مارمولک ها تخم میگذارند؟ ویدیو کامل را ببینید
پخش ویدیو
بهترین روش از بین بردن شپش سر و محیط
پخش ویدیو
با ملخ های خطرناک ایران آشنا شوید
پخش ویدیو
چگونه مگس ها باعث انتقال آلودگی میشوند؟
پخش ویدیو
چگونه با روش های خانگی کک را از بین ببریم؟
پخش ویدیو
سوسک ها چگونه به وجود می آیند؟
پخش ویدیو
حشره هزار پا را بشناسید - تفاوت آن با صد پا چیست؟
پخش ویدیو
آموزش درمان جای نیش ساس تخت خوابی
پخش ویدیو
ارزانترین راه برای مقابله با مورچه ها در خانه
سفارش سم از طریق:
تلگرام
واتساپ
تماس