سم حشره کش و عقرب کش”Veetox”
Veetox یک سم مایع یا پودری بسیار قوی با بوی ناچیز و رنگ سفید (بی رنگ) است، که طراحی و تولید شده تا عقرب ها را از بین ببرد و از تولید مثل و افزایش جمعیت آنها بصورت کاملا فیزیکی و عملی جلوگیری کند.

قیمت بطری 1 لیتری: 650/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

این سم، که با آب ترکیب شده و به صورت اسپری استفاده می شود، به عنوان یک ترکیب میکروکپسولی نسبت به ترکیب های امولسیون بر روی سطوح به صورت خیلی بهتر پخش و جذب می شود. قویترین سم عقرب کش جهان با نام تجاری Veetox به دلیل ویژگی های ترکیبی خاص خود، ماندگاری بیشتری در محیطی که سمپاشی شده را دارد.

برای استفاده از سم عقرب کش “Veetox”، در مرحله اول آن را در نواحی خارجی ساختمان و در قسمت های فنداسیون دیوارهای خارجی محل سکونت خود اعمال کنید تا یک دیوار دفاعی محکم در برابر حمله عقرب ها به داخل ساختمان ایجاد شود.

همچنین سم را در تمامی نواحی اطراف منزل مانند کنار دیوارهای حیاط اسپری کرده و در مرز بین چمن ها، علوفه ها یا کودهای گیاهی و کف حیاط نیز اعمال کنید. این سم می تواند در نواحی اطراف بوته ها، درختچه ها، گیاهان و حتی دریچه های سیستم تهویه مطبوع نیز موثر باشد.

برای استفاده در منزل، سم را در امتداد فنداسیون دیوارها، ستون ها، نواحی پشت مبلمان و کمدها و هر مکان دیگری که ممکن است محل لانه گزینی یا پنهان شدن عقرب ها باشد (مانند زیر سینک ظرفشویی که مکانی تاریک است)، اسپری کنید.

طریقه ترکیب: 400 سی سی از مایع را با حدود ۴ لیتر آب ترکیب کرده و با یک بطری اسپری استاندارد در مکان های مورد نظر اسپری کنید. ممکن است در مراحل اولیه نیاز باشد ۱ تا ۲ گالن از محلول حاصل را استفاده کنید تا تعداد زیادی از نوزاد عقرب ها را از بین ببرید.

با توجه به کاهش فعالیت این حشرات در اثر سمپاشی، می توانید در مراحل بعدی از مقدار کمتری از محلول استفاده کنید. اگر عقرب ها را به وفور در محل مورد نظر مشاهده میکنید، تکرار این کار هر ۱ تا ۲ ماه برای جلوگیری از تشکیل حلقه اول زندگی عقرب های بعدی توصیه می شود.

همواره به یاد داشته باشید که استفاده از مواد شیمیایی و سموم برای از بین بردن عقرب ها باید با احتیاط و با رعایت بهداشت محیط زیست و با در نظر گرفتن فاکتور های سلامتی انسان ها و آبزیان و دیگر جانداران انجام شود.

قیمت بطری 2 لیتری: 1/150/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

Veetox یک سم سیستمیک برای کشتن عقرب هاست
پودر حشره کش “Veetox” یک سم مخصوص است که برای دفع و از بین بردن عقرب ها و دیگر حشراتی که عقرب ها را به خود جذب میکنند به کار می رود. این حشره کش بیش از 20 سال است که به صورت مایع و پودری تولید می شود و دارای خصوصیات فیزیکی و شیمیایی خاصی است که آن را بسیار متفاوت تر نسبت به دیگر سم ها متمایز میکند.

Veetox”” به عنوان یک محصول حشره کش، در تمامی مراحل و پروسه زندگی عقرب ها اثر منفی میگذارد. از طریق اسپری کردن این سم در نواحی مختلف محیط زندگی، ایجاد حاشیه دفاعی در برابر حمله عقرب ها به داخل ساختمان یا منزل کاملاً امکان پذیر است، این سم را هر کجایی که به کار ببرید تحت هیچ شرایط در آن مکان عقرب ها را دیگر ملاقات نخواهید کرد

ویژگی اصلی این سم، میکروکپسولاسیون آن است که باعث بهبود توزیع ذرات مولکولی و جذب بهتر در سطوح مختلف محیط سمپاشی شده می شود. همچنین، ماندگاری بالای “عقرب کش Veetox” از دیگر ویژگی های مهم آن است که باعث اثربخشی بیشتر در طول زمان (حد اقل برای 1 سال) می شود.

برای استفاده از این سم، می توان آن را در نواحی خارجی ساختمان، حیاط، گل زار، و یا نواحی داخلی مانند اتاق خواب ها نیز اعمال کرد. علاوه بر این، طریقه ترکیب و استفاده آسان این حشره کش، آن را به یک گزینه مناسب برای کنترل حشرات تبدیل کرده است.

در نهایت، تکرار استفاده از “Veetox” در بازه های زمانی مناسب (حد اقل هر 12 ماه 1 بار) به عنوان یک روش پیشگیری موثر در کمک به جلوگیری از وقوع مجدد مشکلات ناشی از حضور عقرب ها می شود.

سم عقرب کش “Veetox” دارای امتیازات امتحان شده بیشماری است:
تأثیر بر عقرب ها و حشرات مختلف: “Veetox” به دلیل وجود ترکیبات خارق العاده و اثربخش در کنترل عقرب ها، بر روی مورچه ها، کنه ها و حشرات دیگر مانند کک ها و ساس ها نیز موثر است.

قیمت بطری 4 لیتری: 1/750/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

تشکیل حاشیه دفاعی: با اسپری کردن این حشره کش در نواحی خارجی ساختمان و حیاط، حاشیه دفاعی ایجاد می شود که جلوی ورود عقرب ها و حشرات به داخل ساختمان را به صورت 100% تضمینی می گیرد.

میکروکپسولاسیون و ترکیبات مولکولی ریز: ویژگی میکروکپسولاسیون این سم، باعث پخش و جذب بهتر در سطوح مختلف محیط سمپاشی شده می شود و اثربخشی آن را به مراتب افزایش می دهد، از این رو نیازی به استفاده بیش از حد از محصول را ندارید و بسیار مقرون به صرفه نیز می باشد.

ماندگاری بالا: “Veetox” به دلیل ماندگاری بالا، تا مدت زمان طولانی تری بر روی عقرب ها اثربخش است و نیاز به مصرف مکرر را کاهش می دهد. نکته جالب تر اینکه هر بار به مکانی که سم اعمال شده آب بزنید، به صورت مجدد سیستم کشندگی سم فعال میشود

استفاده آسان: فرآیند ترکیب و اسپری کردن این حشره کش به سادگی امکان پذیر است و به عنوان یک راه آسان برای کنترل حشرات ارائه می شود، با در دست داشتن ظرف خالی اسپری های پلاستیکی شیشه شور میتوانید به راحتی از سم استفاده کنید و یا محصول سم نوع پودری را بدون قاطی کردن با آب میتوانید بصورت پاششی استفاده کنید.

پیشگیری مؤثر: با استفاده منظم از این حشره کش، امکان پیشگیری از مشکلات ناشی از حضور عقرب های سمی و غیر سمی در خانه را فراهم می کند.

حفاظت از سلامت محیط زیست: در جهت رعایت موارد محیط زیستی، از ترکیبات و مواد اولیه خطرناک و آسیب رسان به محیط زیست در تولید “Veetox” استفاده نشده است

قیمت سم پودری هر قوطی:

نیم کیلویی: 850/000 تومان

1 کیلویی: 1/550/000 تومان

2 کیلویی: 2/850/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

مناسب برای مکان های مختلف: این حشره کش، به دلیل قابلیت استفاده در محیط های داخلی و خارجی ساختمان، در خانه ها، محل های کاری، و فضاهای باز مانند استخر ها، زندان ها، انبار های چوب، کمپ های ورزشی، کویر نوردی و … قابل استفاده است.

این سم موثر است بر روی:
عقرب زرد، عقرب خاکی، انواع عقرب کوهستانی، عقرب مشکی درختی، شاه عقرب های سیاه رنگ و عقرب های نژاد گادیم

پیشنهاد ها دیگر

سم نابودی عقرب - Sting Guard

ثبت سفارش فقط از طریق زیر
تماس با ما
09354406776 - 09145562020
سم برای حشرات
photo-Ant
عکس مورچه قهوه ای رنگ
photo-Bedbug
عکس حشره ساس تخت خواب
photo-Centipede
عکس هزار پا روی سنگ
photo-Cockroach
سوسک کابینتی، شایعترین است
photo-Flea
همه کک ها خونخوار هستند
photo-Fly
تصویر مگس روی انگشت انسان
photo-Gecko
عکسی از مارمولک قهوه ای
photo-Grassshopper
تصویری از ملخ سبز مزرعه
photo-Lice
عکس شپش در ساقه مو
photo-Mite
عکس کنه - مایت - کنه قرمز
photo-Mosquito
عکس نیش پشه
photo-Mouse
موش ها - ناقلان بیماری هستند
photo-Scorpion
عقرب زرد - سمی ترین عقرب
photo-Snake
مار جعفری - خطرناکترین مار ایران
photo-Spider
عنکبوت بیوه - سمی مهلک دارد
photo-Tarantula
تصویر رتیل قهوه ای خطرناک
photo-Termite
عکس حشره موریانه چوبخوار
photo-Wasp
عکس زنبور زرد وحشی
پخش ویدیو
زنبور های سمی را بشناسید - زنبور گاوی خطرناک
پخش ویدیو
راه های پیشگیری از ورود موریانه های خانه خراب کن
پخش ویدیو
یک رتیل بزرگ، موش را شکار میکند و میخورد
پخش ویدیو
فیلم جالب از عنکبوت های جهنده و پرش کننده
پخش ویدیو
لخته شدن خون انسان توسط زهر سمی مار
پخش ویدیو
ویدیو لحظه نیش زدن سمی ترین عقرب جهان
پخش ویدیو
در تله موش کش چه طعمه هایی قرار دهیم؟
پخش ویدیو
نابودی پشه های خون خوار با چند روش ساده
پخش ویدیو
آیا حشره کنه خطرناک است؟ راه از بین بردن کنه
پخش ویدیو
آیا مارمولک ها تخم میگذارند؟ ویدیو کامل را ببینید
پخش ویدیو
بهترین روش از بین بردن شپش سر و محیط
پخش ویدیو
با ملخ های خطرناک ایران آشنا شوید
پخش ویدیو
چگونه مگس ها باعث انتقال آلودگی میشوند؟
پخش ویدیو
چگونه با روش های خانگی کک را از بین ببریم؟
پخش ویدیو
سوسک ها چگونه به وجود می آیند؟
پخش ویدیو
حشره هزار پا را بشناسید - تفاوت آن با صد پا چیست؟
پخش ویدیو
آموزش درمان جای نیش ساس تخت خوابی
پخش ویدیو
ارزانترین راه برای مقابله با مورچه ها در خانه
سفارش سم از طریق:
تلگرام
واتساپ
تماس