سم موریانه چوب – Wood Warden Plus
از میان بلایایی که میتواند گریبان گیر انسان ها شود، وجود آفاتی نظری موریانه هاست، این حشرات خسارات زیادی به ساختمان ها و سازه های چوبی وارد می کنند، . موریانه ها به تغذیه چوب و سلولز علاقه فراوانی دارند و باعث ایجاد آسیب های جدی در سازه های اصلی ساختمان ها می شوند.

قیمت بطری 1 لیتری: 650/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

میزان خسارت ناشی از وجود موریانه ها بسیار گسترده است، زیرا این حشرات با اشتهای بی پایان خود به صورت مداوم هر شی چوبی را خورده و ساختمان ها را کم کم رو به نابودی میبرند. به طور مثال، یک کلونی موریانه هر هفته بیش از هشت کیلو چوب را خواهد خورد که نمایانگر شدت خطرناک بودن این حشرات تخریب گر است.

با این توصیفات نتیجه میگیریم که پیشگیری از تهاجم موریانه به سازه ها و ساختمان ها میتواند یک امر ضروری تلقی شود، موریانه ها حشرات نورگریزی هستند و لانه های خود را در اعماق تاریک زمین یا داخل چوب ها و تنه های بزرگ و گاهاً مرطوب ایجاد می کنند. سبک زندگی مخفیانه ای که این مورچه های چوب خوار دارند، باعث ایجاد مشکلات و سختی های زیادی در پیدا کردن و کشتن آن ها می شود.

سم همه فن حریف موریانه کش
در این راستا، محصول ضد موریانه WoodWarden را به عنوان یک سم موثر و ایمن برای مبارزه با این حشرات به شما معرفی میکنیم. WoodWarden، به دلیل وجود ترکیبات پیچیده اش و تکنولوژی پیشرفته ای که در تولید آن به کار رفته، به عنوان یکی از بهترین و پرفروش ترین سم های ضد موریانه در جهان شناخته شده است.

قیمت بطری 2 لیتری: 1/150/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

این سم با اسم تجاری WoodWarden توسط شرکت آلمانی کریتس تولید شده و از مواد طبیعی و غیرسمی در ساخت آن استفاده شده است. این محصول برخلاف بسیاری از سم های شیمیایی موجود در بازار ایران، بی رنگ و بدون بو است و از قدرت انحلال پذیری بالایی با آب برخوردار است

استفاده از WoodWarden به عنوان یک سم ضد موریانه با اندکی دانش فنی امکان پذیر است و نیاز به تخصص خاصی ندارد، موریانه کش وود واردن علاوه بر توانایی بی نظیر در کشتن موریانه ها، از تهاجم بعدی آن ها نیز کاملاً جلوگیری می کند.

عملکرد این سم به دلیل تکنولوژی نانویی که در تولید آن به کار برده شده بسیار قوی و مؤثر است. WoodWarden با توجه به سازگاری بالا با محیط زیست میتواند یک انتخاب عالی باشد. این محلول هیچ ماده خورنده شیمیایی را در ترکیبات خود ندارد، از این رو میتوانید با خیال راحت بر روی هر سطحی از آن استفاده کنید

سم موریانه وود واردن به عنوان یک راه حل ارگانیک برای مقابله با موریانه ها و آفات دیگر شناخته می شود. این سم به حفظ سلامت ساکنان خانه کمک می کند و می تواند در هر نقطه ای از جهان، به خصوص در مناطق با احتمال ابتلاء درختان به آفت موریانه، به کار گرفته شود.

در تولید WoodWarden از هیچ گونه مواد شیمیایی مضر که ممکن است برای نخل ها یا گیاهان مشکلی ایجاد کند استفاده نشده است. با خیالی آسوده از این سم استفاده کنید چرا که نه بویی از خود بر جای میگذارد و نه لکه و اثری!

WoodWarden علاوه بر خاصیت ریشه کنندگی موریانه ها، در پیشگیری از تهاجم آفات دیگری نیز بسیار مؤثر است. از آن جا که موریانه ها به محل هایی با رطوبت بالا علاقمند هستند، این سم با ایجاد اختلال در سیستم موقعیت یابی و آبیابی آنها اختلال ایجاد کرده و از این رو میتواند به عنوان یک محصول دافع موثر مورد استفاده قرار گیرد.

علاوه بر همه اینها، سم WoodWarden در سیکل جفت گیری و زاد و ولد ملکه این حشرات نیز اختلال ایجاد می کند و جلوی افزایش جمعیت موریانه ها در کلونی را تا 99% می گیرد.

قیمت بطری 4 لیتری: 1/750/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

مزایای استفاده از WoodWarden در جهت نابودی موریانه ها بسیار گسترده و جالب توجه هستند. از جمله این مزایای مهم می توان به قدرت کشندگی بالا، فرموله شده بر اساس دانش روز، مکانیسم اثر چندسویه، اثرگذاری در طیف گسترده، صرفه جویی اقتصادی، ریشه کنی قطعی موریانه ها، عدم سمیت برای انسان و حیوانات اهلی، قابل استفاده در فضای باز و محیط بسته، جلوگیری از تهاجم مجدد موریانه، قابل استفاده به عنوان روش بازدارنده، بدون ایجاد لک و بو، فاقد اثر خورندگی، قدرت نفوذ بالا و محصولی کاملاً طبیعی اشاره کرد.

این سم به عنوان یک راه حل کامل و ایمن در مبارزه با آفات چوبخوار، تأیید شده و در سطح جهانی به عنوان یکی از استاندارد ترین نوع محصول موریانه کش شناخته می شود

برخی از مواد شیمیایی کم ضرر و کلیدی در WoodWarden شامل موارد زیر می شوند:

فیپرونیل (Fipronil):
یک ترکیب ایمیدازولینیل است که به عنوان یک افزودنی مؤثر در سم ها برای کشتن موریانه به کار می رود، عملکرد این ماده بر اساس اختلال در سیستم عصبی موریانه می باشد.

تکنولوژی نانو ترمیت:
استفاده از تکنولوژی نانو در فرآیند تولید WoodWarden، به سم این امکان را می دهد که به راحتی در بافت چوب نفوذ کرده و به طور مؤثر موریانه ها را کشته و از تهاجم شدید آن ها جلوگیری کند.

مواد طبیعی و غیرسمی:
WoodWarden از مواد طبیعی و غیرسمی تشکیل شده است که برای انسان و حیوانات اهلی بی خطر می باشند، این سم تنها موریانه ها را مورد هدف قرار میدهد و حتی بر روی حشرات مفیدی مانند زنبور های عسل نیز اثر منفی ندارد. این ویژگی به افرادی که از این سم در اطراف کندو ها استفاده می کنند، امکان ویژه ای در مقابله با موریانه ها را می دهد.

تحقیق و توسعه:
از آنجا که WoodWarden یک محصول پیشرفته موریانه کش است، تحقیقات و توسعه شرکت تولید کننده این سم مداوم بوده و در زمینه مواد شیمیایی و سمی و فناوری های جدید برای از بین بردن موریانه نیز برای بهبود عملکرد و ایمنی بهتر محصولاتش آن را ادامه میدهد.

قیمت سم پودری هر قوطی:

نیم کیلویی: 850/000 تومان

1 کیلویی: 1/550/000 تومان

2 کیلویی: 2/850/000 تومان

نحوه خرید – کلیک کنید

محافظت از محیط زیست:
WoodWarden با توجه به استفاده از مواد طبیعی برای کشتن موریانه ها و عدم ایجاد تاثیرات منفی دیگر بر محیط زیست، به عنوان یک راه حل سازگار جهت موریانه زدایی مورد توجه قرار گرفته است.

پیشنهاد ها دیگر

سم موریانه WoodDefender Plus

ثبت سفارش فقط از طریق زیر
تماس با ما
09354406776 - 09145562020
سم برای حشرات
photo-Ant
عکس مورچه قهوه ای رنگ
photo-Bedbug
عکس حشره ساس تخت خواب
photo-Centipede
عکس هزار پا روی سنگ
photo-Cockroach
سوسک کابینتی، شایعترین است
photo-Flea
همه کک ها خونخوار هستند
photo-Fly
تصویر مگس روی انگشت انسان
photo-Gecko
عکسی از مارمولک قهوه ای
photo-Grassshopper
تصویری از ملخ سبز مزرعه
photo-Lice
عکس شپش در ساقه مو
photo-Mite
عکس کنه - مایت - کنه قرمز
photo-Mosquito
عکس نیش پشه
photo-Mouse
موش ها - ناقلان بیماری هستند
photo-Scorpion
عقرب زرد - سمی ترین عقرب
photo-Snake
مار جعفری - خطرناکترین مار ایران
photo-Spider
عنکبوت بیوه - سمی مهلک دارد
photo-Tarantula
تصویر رتیل قهوه ای خطرناک
photo-Termite
عکس حشره موریانه چوبخوار
photo-Wasp
عکس زنبور زرد وحشی
پخش ویدیو
زنبور های سمی را بشناسید - زنبور گاوی خطرناک
پخش ویدیو
راه های پیشگیری از ورود موریانه های خانه خراب کن
پخش ویدیو
یک رتیل بزرگ، موش را شکار میکند و میخورد
پخش ویدیو
فیلم جالب از عنکبوت های جهنده و پرش کننده
پخش ویدیو
لخته شدن خون انسان توسط زهر سمی مار
پخش ویدیو
ویدیو لحظه نیش زدن سمی ترین عقرب جهان
پخش ویدیو
در تله موش کش چه طعمه هایی قرار دهیم؟
پخش ویدیو
نابودی پشه های خون خوار با چند روش ساده
پخش ویدیو
آیا حشره کنه خطرناک است؟ راه از بین بردن کنه
پخش ویدیو
آیا مارمولک ها تخم میگذارند؟ ویدیو کامل را ببینید
پخش ویدیو
بهترین روش از بین بردن شپش سر و محیط
پخش ویدیو
با ملخ های خطرناک ایران آشنا شوید
پخش ویدیو
چگونه مگس ها باعث انتقال آلودگی میشوند؟
پخش ویدیو
چگونه با روش های خانگی کک را از بین ببریم؟
پخش ویدیو
سوسک ها چگونه به وجود می آیند؟
پخش ویدیو
حشره هزار پا را بشناسید - تفاوت آن با صد پا چیست؟
پخش ویدیو
آموزش درمان جای نیش ساس تخت خوابی
پخش ویدیو
ارزانترین راه برای مقابله با مورچه ها در خانه
سفارش سم از طریق:
تلگرام
واتساپ
تماس